Apie mus

 

MyDAY.lt  - NEMOKAMAS ELEKTRONINIS VESTUVIŲ PLANUOTOJAS

 

 

Kažkada vokiečių poetas ir novelistas C. Brentanaso yra pasakęs: „Tik meilė žino paslaptį, kaip apdovanojant kitą, - praturtėti pačiam“.

Nesuklysime pasakę, kad projektas  www.myday.lt – naujas, analogų Lietuvoje neturintis vestuvių planuotojas internete – gimė būtent iš meilės. Meilės tam vieninteliam, bičiuliams, artimiesiems. Meilės, noro ir ryžto daryti tai, kas teikia džiugesį, taip reikalingą gyvenimo pilnatvei, kai gali dalintis juo su kitais...

Šiame puslapyje Jūs, būsimos nuotakos, jaunikiai, galėsite susiplanuoti ir  susiorganizuoti savo svajonių šventę patys.  Čia rasite įdiegtus  patogius ir lengvai naudojamus planavimo įrankius, įmonių bei asmenų, teikiančių su vestuvių planavimu, organizavimu susijusias paslaugas, duomenis ir kontaktus, ir, be abejo,  idėjų bei patirties. Pjlanuokite jūsų vestuvių biudžetą, sudarykite ir tvarkykite darbų ir svečių sąrašus -  pagalvokite apie viską, kad, atėjus didžiajai Jūsų gyvenimo dienai, galėtumėte pasakyti – taip, tai svajonių vestuvės, kurias susikūrėme patys!


MyDAY.lt NUOTAKOS DRABUŽINĖ - dar viena laiminga suknelės istorija..


 

Tai pirmasis ir vienintelis vestuvinių suknelių komisas, čia išsirinksite žinomų dizainerių ir mados namų sukneles už itin patrauklią kainą, šventinę avalynę, aksesuarus ir viską ko gali prieikti nuotakoms, ruošiantis vestuvėms. Sukurkime naują meilės istoriją gražiosioms suknelėms kartu.

MyDAY.lt saloną rasite adresu: Kalvarijų g.12, Vilnius. 

Salono darbo laikas tik pagal iš anksto suderintą susitikimo laiką.

Norint apsilankyti salone būtina išankstinė registraciją, nes salone vienu metu priimama tik viena klientė. 

 

Registruokis apsilankymui salone: ☏Tel. 860263323 | ✉ zaneta@myday.lt
Visas salone esančias sukneles galite apžiūrėti www.mydaydress.lt

Pažymėtina, jog apsilankymas vestuvinių suknelių komise MyDay.lt kainuoja 10€, perkant suknelę mokestis netaikomas, o išsirinkus suknelę vėliau – išskaičiuojamas iš jos kainos. Kodėl tai darome? Mūsų turimos suknelės yra labai trapios, pasiūtos iš brangių medžiagų bei nėrinių, kurių negalime valyti daugybę kartų, nes tai nėra vestuvinių suknelių nuomos salono tipo suknelės.  Kadangi turime didelį nuotakų srautą, labai jas tausojame, saugome ir stengiamės, kad kiekviena suknelė būtų it nauja.
Salone astiskaityti galite grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

Linkinti Jums sklandaus ir malonaus vestuvių planavimo bei nuostabios šventės,

MyDay.lt  savininkė  Žaneta

Jei turite klausimų, pasiūlymų, pageidavimų, susisiekite su mumis.

Foto: Monika Gete Photography