10 idėjų ką daryti su savo vestuvine suknele po vestuvių?

Mąstote ką daryti su jūsų vestuvine suknele po Jūsų didžiosios dienos?! Turbūt jei būtumėte sentimentalūs, prisirišantys laikytumėte savo vestuvinę suknelę supakuotą spintos kamputyje. Tačiau jeigu esate drąsios ir pasiryžusios nuotykiams, sakome Jums, yra daugybe idėjų ką daryti su vestuvine suknele po Jūsų didžiosios dienos.
 
  1. Būkite kūrybiškos. Jūs galite savo vestuvių suknelę laikyti taip arti širdies nuolatos. Galvojate kaip? Susikurkite kaklo papuošalą, galbūt jūsų suknelėje buvo gausu karolių, perlų ar kitų krištolų iš kurių lengvai galite pasidaryti nėrinį. O galbūt jūsų suknelėje buvo gausu nėrinių, kuriuos taip pat galite apdirbti ir pasidaryti tą patį kaklo papuošalą!

 

  1. Atsipalaiduokite. Paverskite savo vestuvinę suknelę apatiniu trikotažų ir jį pristatykite savo vyrui per pirmąsias vestuvių metines!

 

  1. Tapkite dizainere. Galbūt tik ką įsikėlėte į naujus namus ir jums reikia sukurti ypatingą aplinką? Skirkite kamputį jūsų vestuvinės suknelės prisiminimui, patalpinkite ją į dėžę, kuri aiškiai simbolizuotų jog joje jūsų didžiosios šventės atributika. Ant dėžės patalpinkite jūsų kvietimą ir sukurkite specialų apšvietimą, tai suteiks romantikos ir visuomet liks jūsų širdyje!

 

  1. Atkurkite suknelę. Ne tik išsaugokite ją, bet ir perkurkite ją tokiai progai kaip krikštynos. Nieko nėra maloniau, kaip nuostabūs prisiminimai, o šiuo atveju geriausi gyvenimo įvykiai ta pačia tik jau stilizuota suknele.

 

  1. Pasinerkite į nostalgiją. Laikykite savo vestuvinę suknelę savo dukrai, ar dukterėčiai, o galbūt sesei ar pusseserei. Laikykite ją ateities kartoms, perleiskite ją, galbūt jūsų artimas žmogus savo vestuvių dieną norės vilkėti jūsų suknelę, o galbūt bent jau panaudos patikusias detales!

 

  1. Pašėlkite! Surenkite vakarėlį su draugais bei draugėmis, tegu kiekviena apsirengia vestuvinę suknelę! Manote tai juokinga? Tai bus įsimintina ir linksma, o nuotraukos primins apie gerus bei nepamirštamus laikus.

 

  1. Tapkite dosnios. Paaukokite savo vestuvinę suknelę labdarai. Taip padarysite gerą darbą tiems, kas neturi pinigų ir paversite jų šventę įsimintiną, o nuotaką begalo laimingą! Lietuvoje tai padaryti galite „Trys seserys“ labdaros krautuvėlėje. Vestuvinė suknelė ypatingas prisiminimas, kuriuo galite pasidalinti. Juk gerus darbus daryti taip lengva!

 

  1. Dvigubas prisiminimas. Tegu jūsų mėgiamas fotografas įamžiną jus bei jūsų jaunikį, o gal pamerges kitame amplua. Surenkite neeilinę dieną savo vestuvinei suknelei, keliaukite į dažasvydi, nerkite į upelį, ar briskite per bangas, nuotraukos bus kūrybiškos ir primins apie jūsų pašėlusią sielą!

 

  1. Dar kartą išlydėkite ją prie altoriaus. Ar kada pagalvojote jog jūsų vestuvinė suknelė galėtų laimės ir pilnatvės aušros pažadu padabinti dar vieną nuotaką išlydint ją dar sykį prie altoriaus? Jūsų vestuvinė suknelė - brangus daiktas tiek materialine, tiek emocine prasme. Ir iš tiesų, būtų apmaudu, jei vestuvinė suknelė nors kaip ir jausmingas reliktas, tačiau vis viena liktų kaboti spintoje ir senti. Tad idealus sprendimas – vestuvinę suknelę parduoti. Parduokite ją internete ar vestuvinių suknelių komise MyDAY.lt.

 

  1. Perduokite ją į naujos nuotakos rankas. Visuomet yra malonu dalintis gėriu ir grožiu, o ypač tokiu jums svarbiu daiktu. Perduokite jūsų suknelę kitai nuotakai smagiame moteriškame renginyje „POP UP nuotakos butikas, kuris vyks 2017m vasario 4-5d. parodos “Mūsų vestuvės“ metu. Tai puiki proga dar kartą pasisukti nuotakų šurmulyje, prisiminti jus aplankusias emocijas ir perduoti jūsų suknelę kartu su visa laiminga istorija naujai nuotakai. Arba leisti tuo pasirūpinti renginio organizatoriams. Daugiau informacijos www.nuotakosspinta.lt