4 spalvos, kurių viešnios turėtų vengti vestuvėse

Esate pakviesta būti viešnia vestuvėse ir jau naršote savo spintą ieškodamos kaip pasipuošti ir kokia suknelę pasirinkti?  Norime jus įspėti, kad yra kelios spalvos, kurių pagal nerašytą taisyklę reikėtų vengti ruošiantis į jūsų draugų vestuves.
Šių spalvų rekomenduojame vengti dėl paprasčiausių priežasčių - kad jūsų nesupainiotų su nuotaka, pamerge arba nepalaikytų tiesiog svečiu, kuris pataikė ne į tą vakarėlį. Išimtis čia galioja tik tuo atveju jei kvietime aprangos kode buvo nurodyta viena iš šių spalvų ar pati nuotaka pageidavo, kad viešnios dėvėtų būtent šių spalvų drabužius. Taigi, susidėliokite visas galimas suknelių pasirinkimo opcijas ir iškart į šalį dėkite tas, kurios patenka į vieną iš šių spalvų grupę.


Foto: Jurgita Lukos Photography

Pradėkime nuo akivaizdaus  - balta spalva  

Labai norite pasidabinti balta suknele, kurią ką tik nusipirkote? Sakome tam griežtą NE! Kabinkite ją atgal į spintą ir laukite jai kitos tinkamos progos ją apsivilkti. Tai yra nerašyta griežta taisyklė - viešnios negali vilkėti baltos spalvos suknelėmis vestuvėse (nebent tai yra numatyta kvietimo aprangos kode). Apmaudu, bet nepaisant to svečiai dažnai pamiršta ar tiesiog ignoruoja šią taisyklę ir į vestuves puošiasi baltomis suknelėmis. Primygtinai rekomenduojame to nedaryti.
 

Spalvos artimos baltai

Dramblio kaulo, pieno baltumo, nude, šampano bei visos kitos šviesios spalvos suknelės, kurios primena baltą turėtų keliauti atgal į spintą ir laukti kitos progos sublizgėti. Nedarykite “meškso paslaugos” nuotakai, leiskite jai būti vakaro karaliene.
 

Pamergių suknelių spalvos

Jei esate artima nuotakos draugė, būtinai pasiteiraukite, kokios spalvos sukneles dėvės jos pamergės. Tokiu būdu, neatrodysite lyg bandydama tapti pamerge su vienodos spalvos suknele nors ja nesate. Žinodamos pamergių suknelių spalvas išvengsite nemalonaus atsitiktinumo.
 

Blizga, tviska, kur tik dairaisi

Blizgiomis suknelėmis puoškitės mergvakariui ar eilinį šeštadienį keliaujant pasilinskinti į vakarėlį mieste. Rekomenduojame vengti blizgių, tviskančių ar labai dėmesį traukiančių suknelių vestuvėse. Kaip be būtų, tą dieną visos akys turi krypti į nuotaką, o ne į jūsų disko kamuolį primenančią suknelę. Neleiskite jūsų suknelei sugadinti nuotakos spindesio akimirkos.