Dešimt akimirkų išduodančių, kad radote savo svajonių vestuvinę suknelę!

Tekstas: Miglit de Vintimilla

Svajonių vestuvinės suknelės paieška gali būti beveik toks pats sudėtingas procesas, kaip ir žmogaus, su kuriuo norėtum praleisti visą savo gyvenimą paieškos. Vestuvinių suknelių salonų daugybė,  suknelių ir jų modelių gausa apsuka galvą. Tad kaip gi išsirinkti tą vienintelę? Kaip atpažinti, jog tai JI? Skubėdami į pagalbą, pateikiame jums  10 ženklų, kurie padės suprasti, jog atradai Savąją.  

 

1. Jaučiatės esanti kūrėja

Suknelę apibūdinate tarsi dailininkas nutapęs šedevrą. Jūsų dažai – spalvingi epitetai, apibūdinantys suknelės siluetą, o Jūsų drobė – tekstūros švelnumo sinonimai medžiagai ir nėriniams nusakyti. Kalbėdama apie savąją suknelę drąsiai pasakojimą puošiate gražiausiais apibūdinimais ir sodriais palyginimais.
 

2. Jūsų įsivaizdavimai ir nuojautos tampa realybe

Jūsų vaizduotėje išnyra nuostabi vizija – Jūs žengiata su ŠIA suknele prie altoriaus ir jaučiate švelnų jaudulį, kurį ilgainiui vainikuoja ramybė ir užtikrintumas dėl Jūsų teisingų pasirinkimų.
 

3.  Viena iš milijono

Įsivaizduotų, susapnuotų, egzistavusių ar dar tik būsimų suknelių minia nublanksta prieš TĄ vienintėlę. Kažkam kitam tai tik dar viena daili suknelė, tačiau jums ji yra JŪSŲ suknelė. Ir pasidaro visiškai nebesvarbu, kad gal būt kažkur pasaulyje yra kita žavinga suknelė. Savąją Jūs jau sudarote.
 

4. Ašaros jūsų akyse

Paslaptingai sužibusios ašaros – dailiausias patvirtinimas jog Jūsų pasirinkimas nepriekaištingas.
 

5. Suknelė atspindinti jus

Pasirinktas suknelės siluetas meistriškai išreiškia Jūsų individualų ir unikalų moteriškumą. Būtent tokį, kokį Jūs vienintelė turite ir kuriuo švytite.
 

6. Deja Vu iš praeities

Subtiliai nuraudę skruostai lyg paslaptingas liudytojas iš praeities primenantis pirmąjį Jūsų ir Jūsų išrinktojo susitikimą, primąjį rankų susilietimą... Lygiai taip pat subtiliai ir paslaptingai nurausta jūsiškiai, kai matote savo kerintį atspindį veidrodyje.
 

7. Abejonių nebeliko

Plieninio užtikrintumo ir marmurinės tvirtybės banga užlieja su savimi nusinešdama visus svarstymys, nuomones ir dvejones. Visa savo esybe jaučiate – tai aplodismentų vertas Jūsų pasirinkimas.
 

8. Nuometo magija

Nuometo magija ir kerai. Užsidėjusi jį oda prabėga jaudulio šiurpuliukai, o akyse sužimba švelnios ašaros.
 

9. Jūs + JI = krištoliniai šarvai

Jūs ir pasirinktoji suknelė esate tarsi viena būtybė. Tai Jūsų antroji oda ir Jūsų krištoliniai šarvai saugantys nuo jaudulio ir žėrintys šilčiausiu moteriškmu bei alsuojantys meile.
 

10. Laiminga pabaiga

Meilė ir užtikrintumas – neįveikiamas duetas. Jūsų atspindys veidrodyje tai tik patvirtina, o nuojata pritariamai ir drąsiai jums taria – TAIP.