Rekomenduojami 2018 m. fotografai

Auksinėmis spalvomis, saule ir šiluma lepinantis ruduo įprastai nėra vestuvių sezonas Lietuvoje. Tačiau būtent rudenį ir žiemą vyksta didieji pasiruošimo darbai artėjančiam sezonui. Todėl gyvendami vos pora sezonų į priekį pristatome Jums šiltus, įdomus, profesionalius ir labai įvairius fotografus. Džiaugiamės galėdami pristatyti kaip įmanoma įvairesnius fotografus, nes tik įvairovė ir galimybė rinktis leidžia ne tik sukurti, tačiau ir įamžinti būtent taip kaip norite Jūs, svarbiausią Jūsų šventę bei brangiausias jos akimirkas.
Kviečiame susipažinti su rekomenduojamais 2018 m. vestuvių fotografais.
 

*Rekomenduojamus fotografus pateikiame abėcėlės tvarka.
 
 

ANDRIUS PAULAVIČIUS

Meninė dokumentika - tai nėra tik akimirkų fiksavimas pastelinėmis spalvomis. Tai yra unikalus vestuvių istorijos įamžinimas apjungiant meninį ir dokumentinį stilius. Tokiais principais savo darbe vadovaujasi Andrius, kurio šiltas bendravimas ir 7 metų fotografavimo patirtis leis užfiksuoti natūralias ir nepamirštamas šventės akimirkas.
Kontaktai: foto@apaulavicius.lt | www.apaulavicius.lt


 

DAINA DI PHOTOGRAPHY

Fotografijos, kuriuomis siekiama sukurti Vestuvių dienos foto-istoriją, atskleidžiančią poros unikaluma bei papasakoti būtent jų istoriją. Remdamiesi Anselio Adamso mintimis, jog "nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos", visada siekiame, jog fotografijos būtų nepavaldžios laikui ir madoms, o tik perteiktos akimirkos tobulumui.
Kontaktai: info@dainadiphotography.com | https://www.dainadiphotography.com


 

DARIUS KUČYS 

Vienai dienai tampa Jūsų jausmingos istorijos vedliu ir sukuria ypatingai dinamiškas, šiltas ir iš laimės krykštaujančiomis emocijomis alsuojančias fotografijas. Kaip jam tai pavyksta? Dėka draugyste ir šiluma alsuojančio būdo, kuomet fotografas peržiangia vien fiksuotojo amplua ir ištiesia savo ranką idant visi kartu drąsiai ir užtikrintai žengtų į nuostabių vestuvių šventės akimirkų pasaką. 
Kontaktai: dariuskucys@yahoo.com | https://www.facebook.com/dariuskucysphotography


 
GIFOTO 
 

Ypatingai subtiliais jausmais spragsinčios ir spindinčios fotografijos, kuriose nėra jokios statikos ar dirbtinumo. Vien tikros emocijos ir daug nuoširdaus džiaugsmo. Ypatingas reportažinio stiliaus šarmas, kuriuo mėgaujasi beprotiškai įsimylėję, jausmingi ir nepozuojantys fotografijų veikėjai.
Kontaktai:  info@gifoto.lt | www.gifoto.lt


 

JURGITA LUKOS PHOTOGRAPHY 

Unikalių akimirkų fiksavimas, kuomet ypatingas dėmesys yra skiriamas bendrai atmosferai ir nuotaikai įamžinti. Kompozijos lengvos ir ypač natūralios. Kuomet akimirka ritminga - tokia bus ir fotografija. Jei ji rimta ir susikaupusi - visa tai alsuos ir fotografija. Įkvepiantis dėmesys tikroms spalvoms ir natūralioms emocijoms.
Kontaktai: jurgita@jurgitalukos.com | https://jurgitalukos.com/

 


JELENA KURBATOVA

Fotografija, kurioje vestuvių jausmai ir emocijos subtiliai alsuoja ne paskirose detalėse, tačiau visa apimančioje tematikoje. Jelenai neretai tenka fotografuoti ne tik vestuvėse, tačiau tų pačių porų kitose šventėse - tokia nuosekli fotografijos tąsa leidžia sukurti dar gilesnių akimirkų įprasminimą fotografijoje.
Kontaktai: jelenakurbatova@gmail.com | https://www.jelenakurbatova.com/


 

LIGITA VAITKUTĖ

Drąsios ir pašėlusios fotografijos, kuriose atspindėtos ypatingos istorijos. Vienais atvejais jos tikrai įvykusios, kitais atsiradusios tiesiog čia ir dabar. Ligitos fotografijos tai  - odė spontaniškumui ir nuoširdumui. Todėl tokios fotografijos nugulusios į šeimos albumą visuomet primins bei sužadins pačius šilčiausius jausmus.
Kontaktai: ligita.vaitkute@gmail.com | http://ligitavaitkute.lt/


MANE FOTOGRAFAVO ADAS

Atviras ir šarmingas fotografas sukaupęs daugiau nei 14 metų patirtį kuria žavias, linksmas ir nestatiškas fotografijas. Kiekvienos vestuvės tai šventė ne tik šios šventės dalyviams, bet ir fotografui, nes kas kart turi galimybę daryti tai, kuo labiausia mėgaujasi. Jokių dirbtinių ar statinių fotografijų - tik laisvė, judesys ir tikrumas.
Kontaktai: adas@tasfotografas.lt | www.tasfotografas.lt


MARTYNAS GALDIKAS PHOTOGRAPHY 

Ypatingas dėmesys detalėms ir akimirkos tobulumui. Būtent to siekia fotografų Martyno ir Inesos duetas. Vestuvių dieną užfiksuotos emocijos ir kas kart patiriama bei išgyvenama vis kitokia jausminga nuotaika leidžia fotografijos dėka atskleisti vestuvių šventės dalyvių savitumus, jų charakterius. Visa tai nugulę į fotografijas vėliau leidžia jautriai mėgautis ir atvira siela džiaugtis tuo, kuo gyvename kiekvieną dieną.
Kontaktai: info@martynasfoto.lt | www.martynasfoto.lt


 

MAU LOA FOTOGRAFIJA

Didžiausias Karinos ir Ginto dueto įkvėpimas - pati vestuvių šventė. Todėl kiekvieną kartą fotografijos yra ne tik jaunųjų atspindys, tačiau ir visos šventės įamžinimas, persmelktas istorijomis, jausmais, švelnumu, tyliomis akimirkomis ir, žinoma, meile.
Kontaktai: info@mauloafoto.lt | http://www.mauloafoto.lt/


 

MONIKA POŽERSKYTĖ

Jausmingos fotografijos, kuriose užfiksuoti tikri ir nuoširdūs žmonės, jų natūralūs išgyvenimai. Monika fotografijos pasaulyje jau daugiau nei 15 metų, todėl sukaupta patirtis bei akylas pastabumas leidžia jai įamžinti ypač jausmingas vestuvių akimirkas.
Kontaktai: pozerskyte@gmail.com http://www.vesele.lt/


 

NERINGA KERAITIENĖ PHOTOGRAPHY

Magiškas šviesos ir kontrastų žaismas fotografijose leidžia į jas žvelgiant pasinerti giliau: grįžti laiku atgal, dar kartą išgyventi vis dar tuo pačiu jausmingumu alsuojančius momentus ir akimirkai stabtelėjus nusišypsoti. Neringos tikėjimas meilės magija puikiai atsiskleidžia jos fotografijose, kur ji dailiai sutelkia dėmesį į jausmus, emocijas, spalvas ir visur alsuojančią gyvybę.
Kontaktai: neringa@keraitiene.com | www.facebook.com/neringakeraitienephotography


 

RITA BACYTĖ

Žvilgsnis ten, kur baigiasi išorė ir visi jos atributai. Kiekvienos vestuvės tai ne tik nuostabi šventė ir pažintis su šios šventės dalyviais, tačiau ir smalsumo triumfas. Tik smalsumo vedinas fotografas įamžins jus tokius, kokie esate iš tiesų. Be apsimestinio patoso ar primestos ištaigos. Ritos fotografjios ypatingai nuoširdžios ir tikros, nes jomis visada siekiama pastebėti bei parodyti daugiau nei vien tik tai, ką plika akimi matome.
Kontaktai: r.bacyte@gmail.com | www.ritabacyte.lt 


 

VIGANTAS OVADNEVAS PHOTOGRAPHY 

Kuo daugiau natūralumo ir tikrumo. Viganto fotografijos ypač dinamiškos ir fiksuojančios, atrodytų, nepastebimas, tačiau ypatingai jautrias akimirkas. Būtent tas, kurios geriausiai atskleidžia momento magiją bei alsuoja nesumeluotais, nesuvaidintais jausmais.
Kontaktai: vigafoto@gmail.com | http://www.vigantas.lt/

 


SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

 

2017 M. REKOMENDUOJAMI VESTUVIŲ FOTOGRAFAI

2016 M. REKOMENDUOJAMI VESTUVIŲ FOTOGRAFAI