Vyrų stilius vestuvėse

                                                                                     
 
Mada – tai yra žaidimas. Jeigu ko nors paklaustume, kas yra šiandien madinga, turbūt išgirstume labai daug ir labai skirtingų atsakymo variantų. Taigi atsakymas yra toks: madinga šiandien VISKAS. Kiekvienas žmogus yra labai individualus, su savais niuansais ir privalumais. Šiandien mes nenorime būti į ką nors panašūs, šiandien mes norime būti kitokie, individualūs. Šiandien mes norime to, kas mums labiausiai tinka pagal mūsų gyvenimo būdą, pomėgius, pareigas. Stilingas žmogus tas, kuris atrado tai, kas tinka būtent jam, o ne visiems.
Ne išimtis ir didžiosios šventės vestuvės,  per kurias mes nenorime atrodyti taip, kaip atrodė mūsų tėvai ar kiti giminaičiai arba kaip kaimynas iš gretimos laiptinės. Šiandien ieškome unikalumo savyje. Kadangi apie nuotakas yra begalė straipsnių, lyg tai butų tik jų vienų šventė, norėčiau skirti dėmesio ir jaunikiams... Nes be jų nebūtų ir jokių nuotakų J Kaip ir be nuotakų – jaunikių. Taigi… tai yra abiejų žmonių šventė.

Oksana Kubilienė plaukų stiliste dirba nepilnus 11 metų. Yra baigusi ne tik kirpėjos mokslus, bet ir tarptautinę Bogomolovo įvaizdžio dizaino mokyklą, dirba „Loreal“ kompanijoje meno pedagoge. Pasak Oksanos, šiandien būti tik kirpėja jau nepakanka, nes prieš kuriant klientui naują kirpimą ar šukuoseną, įvaizdžio užbaigtumą, reikia turėti psichologinių žinių, išmanyti stilių bei madą. "Kaip plaukų stilistė esu linkusi kurti ir eksperimentuoti, bet tai nereiškia kad nepripažįstu ir vengiu klasikos. Nuo jos ir prasideda kūryba. Atvirkščiai – stengiuosi girdėti kliento norus" - sako O. Kubilienė.

Grįžkime prie jaunikių ir jų įvaizdžio. Vyras, turintis savo plaukų meistrą, kuriuo pasitiki, ir periodiškai tvarkosi šukuoseną, prieš savo didžiąją dieną gali būti ramus, nes jokiu netikėtų eksperimentu ant jo galvos neįvyks. Patarimas iš mano kaip specialistės pusės – neeksperimentuoti prieš svarbiąją dieną. Nors sakoma, kad plaukai – ne dantys – ataugs. Šiuo atveju šis posakis netinka. Savo klientams vyrams rekomenduoju iki jų didžiosios šventės apsikirpti prieš savaitę arba net pusantros, kad vestuvių dieną viskas atrodytų natūraliai ir nesimestų į akį, jog jaunikis prie altoriaus atvyko tiesiai iš kirpyklos. Kirpimas gali būti ir klasikinis, nereikia ko nors išradinėti – bendrą įvaizdį užbaigti padės tinkamas plaukų pašukavimas svarbiąją dieną.
Vyrams, nešiojantiems barzdas, rekomenduoju iš anksto pasirūpinti barzdaskučio paslaugomis, net jei iki šiol to nereikėjo, nes tvarkydavosi patys.
Kai į mane kreipiasi būsimoji nuotaka dėl šukuosenos, visuomet pasidomiu ir apie jos būsimo vyro įvaizdį, o ne tik kokią suknelę vilkės ji pati ir kokiais aksesuarais puošis.  Domiuosi ne dėl to, kad man labai smalsu sužinoti, kaip kas atrodys, o todėl, kad suprasčiau, ką turiu pasiūlyti nuotakai ar jos būsimam vyrui. Kartais būna tokių genealių ir neeilinių sprendimų, kad plaukus užtenka tiesiog gražiai išdžiovinti. Ne veltui yra posakis“ „mažiau yra daugiau“. Jaunieji neturi vienas kitą užgožti. Jie turi papildyti vienas kitą. Tai yra abiejų žmonių kuriama pasaka, istorija. Džiaugiuosi, kad šiandien dėl šukuosenų į mane kreipiasi ne tik nuotakos , bet ir būsimi jų vyrai, kad sukurčiau modelinį kirpimą, tinkantį būtent jiems, kad vestuvių dieną jų plaukai būtų sušukuoti pagal bendrą įvaizdį.