VILNIUS GRAND RESORT

Vestuvės – svarbi ir be galo jaudinanti šventė. Norėdami šią dieną padaryti iškilmingą bei įsimintiną, leiskite tuo pasirūpinti mums.
Jūsų išskirtinei vestuvių cereminojai turime restoraną ant vandens, meilės salos pavėsinę ar žalią veją ežero pakrantėje. O vakaro šventei siūlome vieną iš mūsų prabangių ir itin šventiškai dekoruotų salių, su natūralia dienos šviesa, balkonais ir terasomis bei kerinčiais vaizdais pro panoraminius langus. Mūsų viešbutyje itin patrauklios ir lanksčios sąlygos tokiai ypatingai šventei. Salėse nėra garso apribojimų. Čia Jūs galite susilieti su gamta, tuo pačiu būdami visai šalia sostinės.
Ekstremalių švenčių mėgėjams galime pasiūlyti atvykimą į Vilnius Grand Resort malūnsparniu (yra specialiai įrengta aikštelė), pakilimą oro balionu virš mirguliuojančių ežerų ar įgyvendinit kitą sparnuotą Jūsų svajonę.
Natūralios gamtos apsuptyje, iškilmingoje aplinkoje atraskite Vilnius Grand Resort kulinarijos meistrų sukurtą skonio, spalvų ir aromatų derinį...
Jūsų svečiai tikrai liks patenkinti mūsų erdviais ir itin jaukiais kambariais, SPA centro pramogomis ir gausiais pusryčiais kartu. 

 Maloniai kviečiame apsilankyti pas mus ir gyvai apžiūrėti erdves, pasikalbėti apie planuojamą šventę, norus ir poreikius. Praneškite, kada Jums patogu atvykti, išgesime kavos ir pasikalbėsime.
ADRESAS:
Miestas: Vilnius
TELEFONAS:
+370 5 2739 737
+370 656 08437
El. paštas:
Soc. tinklai:

Komentarai ( 0 )

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai