3 dalykai, kurių nevalia pamiršti einant matuotis vestuvinės suknelės

Sužadėtuvių žiedelis žiba ant tavo rankos bevardžio piršto, o širdis daužosi krūtinėje? Sveikiname, tu susižadėjai! Dabar atėjo laikas pradėti vestuvinės suknelės paieškos medžioklę.

Vestuvinių suknelių salono MyDayDress specialistai pataria, prieš einant matuotis vestuvinės suknelės, nepamiršti  3 pagrindinių taisyklių.

Tinkamas apatinis trikotažas

Jeigu norite, kad matavimosi procesas būtų patogus ir naudingas, pirmiausiai turi pasiruošti tinkamus apatinius. Patariame dėvėti kūno spalvos apatinius (arba bent jau baltus). Jei turite, užsidėkite liemenėlę be petnešėlių (arba su galinėm petnešėlėm), kad galėtumėte matuoti vestuvines sukneles atvirais pečiais ir tai netrukdytų pamatyti viso nuotakos suknelės grožio.

Įvairių spalvų tamsūs ar ryškus apatiniai tik trukdo bendram vaizdui ir matavimasis gali nepavykti. Arba, blogiausiu atveju, neatpažinsite savo svajonių vestuvinės suknelės, nes jos tiesiog nepasimatuosite tinkamai.

Prisiminkite, kad vestuvinių suknelių paieška nėra kasdienis ėjimas apsipirkti, kur drabužius matuojamės vienos persirengimo kabinoje. Salono konsultantas, o gal ir jūsų patarėjos bus kartu su jumis. Tad nesuteikite jiems progos pamatyti daugiau, nei tai leidžia padorumas.

Pasiimk savo mėgstamus batelius

Bateliai yra labai svarbus elementas, kuriantis nuotakos įvaizdį. Matuojantis vestuvinę suknelę, jausitės geriau dėvint aukštakulnius (jei tokius avėsite ir per vestuves) ir galėsite geriau įvertinti suknelės vaizdą. Geriausiu atveju, rekomenduojama atsinešti batelius, kuriuos avėsite per vestuves, bet jei tokių dar neturite (o tai visai normalu), tuomet pasiimkite batelius, kurių kulno aukštis maždaug atitinka tuos, kuriuos avėsite vestuvių dieną. Deja, ne visi vestuvinių suknelių salonai turi batelius skirtus matavimuisi, tačiau tokių salonų tikrai yra. Kaip be būtų, geriausia pačioms pasirūpinti savo bateliais einant rinktis vestuvinės suknelės.

Būkite plačių pažiūrų

Tai paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus dalykas, kurį turite pasiimti su savimi į vestuvinės suknelės medžioklę. Rekomenduojame neriboti savęs vieninteliu „aš noriu tik tokio“ modelio. Patariame drąsiai matuotis įvairių stilių vestuvines sukneles, net tokias, apie kurias net nedrįsote svajoti. Rezultatas gali labai nustebinti! Iš patirties sakome, kad net apie 80% į mūsų saloną atėjusių nuotakų su vienokia suknelės vizija, rezultate išsirenka ir nusiperka visai kitokią suknelę. Pasitikėkite specialistais dirbančiais salonuose, jie išmano savo darbą ir jei siūlo pasimatuoti suknelę, kuri galbūt jums iš pirmo žvilgsnio nekelia žavesio, tačiau užsivilkus, veidrodyje išvystas vaizdas jus gali maloniai nustebti.

Linkime jums geros nuotakos suknelės medžioklės ir atrasti savo nuostabiausią vestuvinę suknelę.

Salono MyDayDress komanda.

 

Išsirink, kur ieškoti vestuvinių suknelių savo mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *