Kaip išsirinkti tinkamus žiedus, kokią suknelę vertėtų dėvėti šią nuostabią dieną ir kurią ceremonijos dieną rinktis, kad santuokoje gyventumėte ilgai, laimingai ir turtingai. Pateikiame jums septynis vestuvinius prietarus, kurių reikėtų laikytis. 

Tekstas: Greta Ulevičiūtė


Foto: Reda Ruzele Photography

1. Vestuvinė suknelė

Daugeliui jau žinomas prietaras, kad vestuvinės suknelės jaunikis negali matyti iki pat ceremonijos pradžios. Jau nuo senų  laikų jaunosios savo vestuvines sukneles palikdavo tėvų ar draugų namuose, kad būsimas vyras nepamatytų. Jei neišlaikote paslapties ir suknelę jaunikis pamato, jūs užkertate kelią į laimę, darnius ir harmoningus santykius.
 

2. Jaunosios avalynė

Vienos mėgstame uždarus, kitos atviresnius batelius, tačiau savo vestuvių dieną yra patartina rinktis uždaresnius batus, o ne basutes, tada šeimoje laimė ir turtai bus kartu su jumis. Nepamirškite ir to, kad per vestuves bateliai turi būti jau nešioti tai irgi reiškia laimę.
 

3. Vestuviniai žiedai

Žiedus patartina rinktis lygius be jokių išgraviravimų, nes taip galima prisišaukti vargingą ir su kliūtimis gyvenimą. Jokiu būtu žiedo nesidėkite ant vidurinio piršto, nes tai skleidžią blogą energetiką, kuri nusuka nuo jūsų laimę.
 

4. Laikas prieš vestuves

Mūsų protėviai sakydavo, kad jauniesiems yra nedera matytis vestuvių dieną iki ceremonijos pradžios, nes jei jaunieji susitiks ankščiau, ceremonija ir pati šventė bus nepasisekusi. Iki šių dienų tai yra išlikę, todėl nerizikuokite ir nesimatykite iki vestuvių pradžios.
 

5. Vestuvių dienos pasirinkimas

Labai svarbu yra išsirinkti dieną, kurią vyks vestuvės, nes nuo to taip pat priklauso jūsų kaip jaunavedžių gyvenimas. Sėkmingiausios dienos yra laikomos – pirmadienis (turtingas gyvenimas), antradienis (sveikata), trečiadienis (laimė), ketvirtadienis ir penktadienis – (nėra sėkmingos šeimyniniam gyvenimui pradėti), šeštadienis – nors šią dieną rengiama daugiausiai vestuvių, manoma, kad būtent ji yra pati nepalankiausia jaunavedžiams, tai diena kuri neša daug išbandymų šeimyniniam gyvenimui, sekmadienis –  (savo tikslų siekimas, o šeimoje reikia visur eiti kartu).
 

6. Šeimininkas namuose

Vienose šeimose, šeimos galva yra vyras, kitose moteris. Tačiau yra būdas sužinoti kas bus lyderis namuose. Sakoma tas kuris pirmas peržengs namų slenkstį bus vadovas, kita alternatyva ir įdomus kompromisas įnešti nuotaką į namus ant rankų, taip nereikės pyktis dėl lyderiavimo pozicijų.
 

7. Vestuvių diena

Kiekviena(s) norime, kad vestuvių dieną šviestų saulė ir būtų šilta, tačiau nereikėtų pergyventi, jei vestuvių dieną lyja, tai neša sėkmę. Jaunosios turėtų nepamiršti pagrindinio dalyko, kad metant puokštę jokiu būdu negalima mesti savo, reikia turėti dar vianą puokštę, nes kitaip išmesite savo laimę.

 
 
Linkime jums gražių vestuvių,
MyDAY.lt komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *