Vestuvių fotografo pasirinkimas, mano manymu, yra vienas svarbiausių ir atsakingiausių vestuvių elementų. Nuolatos kartoju gerų fotografų vestuvėse svarbą. Prabėgus daugybei metų tikrai neatsiminsite nei dekoro ar stalo servetėlių spalvos, nei torto skonio, nei kokiu automobiliu važiavote į savo šventę bet visuomet atsiminsite emocijas, kurias jautėte savo meilės šventės metu. Ir vartydami vestuvių nuotraukas vėl išgyvensite šias emocijas nepaisant kiek metų bus praėję po vestuvių BET tik tuomet jei pasirinksite jums gerą fotografą.
Todėl šį kartą kalbiname vestuvių fotografą Adą Vasiliauską, kuris išsiskiria iš minios kitų fotografų savo linksmomis idėjomis ir nestandartiniais vestuvių fotosesijos sprendimais, kuriems pasiryžtų ne kiekviena pora.
 

Adai, kokie 5 žodžiai geriausiai apibūdina jus ir jūsų darbus?

Kupinas linksmų idėjų vestuvių fotografas.

 

Ar sutinkate daug porų, norinčių ko kito nei pastelinė romantika?

Aš labai džiaugiuosi, kad dauguma mano klientų yra linksmi ir nuotaikingi žmonės, kurie kaip tik ir nori ne vien saldžių ir romantiškų kadrų, o kažko įdomesnio. O kai linksmas fotografas sutinka linksmus žmones, viskas būna labai gerai.

 

Ar tenka juos ilgai įkalbinėti, pvz., užsidėti žvaigždžių karų šalmus ar stotis ant snieglentės per fotosesiją?

Visada kruopščiai išsiklausinėju, kas žmonėms patinka, kas juos džiugina ir kur jie jaučiasi geriausiai. Ir tada sėdu galvoti idėjų. Kai pasiūlai smagias idėjas, atitinkančias konkrečius žmonių pomėgius, nereikia ilgai įkalbinėti. Kai paklausiu savo jaunavedžių, ar jiems patinka linksmos ir idėjinės vestuvių nuotraukos, dažniausiai sulaukiu vieno atsakymo – dėl to į tave ir kreipėmės.

 

Kokią nestandartinę vestuvių fotosesiją svajojate įgyvendinti?

Kažkodėl visada pagalvoju, kaip būtų įdomu fotografuoti jaunuosius, šokančius su parašiutu. Tokiu atveju reikėtų šokti šalia, fotografuoti sudėtingomis sąlygomis ir panašiai. Nesu tikras, ar būtų įdomus rezultatas, nes pats dar niekada nesu šokęs su parašiutu, bet ši idėja seniai sklando mano galvoje.
O kitą svajonę įgyvendinsiu jau šį rudenį – su jaunaisiais skrisime į Las Vegasą, kur juos sutuoks Elvis.

 

 

Jūsų nuomone, kokias pagrindines 5 klaidas jaunieji daro rinkdamiesi vestuvių fotografą?

1. Pereina per googlą, susirenka keturis šimtus fotografų emailų, sudeda visų kontaktus į vieną adresinę ir parašo visiems bendrą laišką. Įdomu, kiek mėnesių paskui skaito atsakymus.
2. Prieš užsakydami nepasižiūri į fotografo darbus ir stilių.
3. Prieš užsakydami pažiūri į fotografo darbus ir stilių, bet galvoja, kad jų vestuvės turėtų geriau atrodyti.
4. Susitaria su kaimyno sūnaus bendraklasiu, kuris „turi tą geresnį fotoaparatą“ ir šiaip „yra prie meno“.
5. Nesusitinka su fotografu iki vestuvių.
 

 

Kokie jaunieji turėtų kreiptis į jus dėl vestuvinės fotosesijos?

Tokie, kuriems nepatinka ilgas valandas pozuoti romantiškoje meilės pozoje palinkus prie berželio.

 

 

Vestuvių fotografo pasirinkimo ABC pagal jus: kokie pagrindiniai žingsniai renkantis tinkamą fotografą?

Googlinau googlinau googlinau – pamačiau nuotraukas (ne nuotrauką, o nuotraukas), kurios man tikrai patinka ir tarpusavyje nesikartoja. Pažiūrėjau į kainas, truputį išsigandau, bet dar kartą pažiūrėjęs į nuotraukas nusiraminau. Susitikau su fotografu ir per pokalbį supratau, kad randam bendrą kalbą ir dalykus matom panašiai. Ramiai užsakiau paslaugas.

Beje Adas yra patekęs į MyDAY.lt portalo rekomenduojamų 2016 m. fotografų TOP 20

 

Kviečiame pasidairyti po vestuvių fotografo Ado Vasiliausko vestuvių fotogaleriją www.tasfotografas.lt ir sekti jį FACEBOOK paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *