Apie mus

MYDAY.LT NUOTAKOS DRABUŽINĖ – DAR VIENA LAIMINGA SUKNELĖS ISTORIJA..

   Tai pirmasis ir vienintelis vestuvinių suknelių komisas, čia išsirinksite žinomų dizainerių ir mados namų sukneles už itin patrauklią kainą, šventinę avalynę, aksesuarus ir viską ko gali prireikti nuotakoms, ruošiantis vestuvėms. Sukurkime naują meilės istoriją gražiosioms suknelėms kartu.


   MyDAY.lt saloną rasite adresu: Kalvarijų g.12, Vilnius.

   Salono darbo laikas tik pagal iš anksto suderintą susitikimo laiką.

   Norint apsilankyti salone būtina išankstinė registraciją, nes salone vienu metu priimama tik viena klientė.


   Registruokis apsilankymui salone: Tel. +370 602 63323 |  zaneta@myday.lt

   Visas salone esančias sukneles galite apžiūrėti www.mydaydress.lt


   Pažymėtina, jog apsilankymas vestuvinių suknelių komise MyDay.lt kainuoja 10€, perkant suknelę mokestis netaikomas, o išsirinkus suknelę vėliau – išskaičiuojamas iš jos kainos. Kodėl tai darome? Mūsų turimos suknelės yra labai trapios, pasiūtos iš brangių medžiagų bei nėrinių, kurių negalime valyti daugybę kartų, nes tai nėra vestuvinių suknelių nuomos salono tipo suknelės.  Kadangi turime didelį nuotakų srautą, labai jas tausojame, saugome ir stengiamės, kad kiekviena suknelė būtų it nauja.


   Salone atsiskaityti galite grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

   Linkinti Jums sklandaus ir malonaus vestuvių planavimo bei nuostabios šventės,

   MyDay.lt  savininkė  Žaneta

   Jei turite klausimų, pasiūlymų, pageidavimų, susisiekite su mumis.

   Foto: Monika Gete Photography

Mūsų istorija

MYDAY.LT - NEMOKAMA VESTUVIŲ PLANAVIMO PROGRAMA

   Kažkada vokiečių poetas ir novelistas C. Brentanaso yra pasakęs: „Tik meilė žino paslaptį, kaip apdovanojant kitą, – praturtėti pačiam“.

Nesuklysime pasakę, kad projektas www.myday.lt – naujas, analogų Lietuvoje neturintis vestuvių planuotojas internete – gimė būtent iš meilės. Meilės tam vieninteliam, bičiuliams, artimiesiems. Meilės, noro ir ryžto daryti tai, kas teikia džiugesį, taip reikalingą gyvenimo pilnatvei, kai gali dalintis juo su kitais…

   Šiame puslapyje Jūs, būsimos nuotakos, jaunikiai, galėsite susiplanuoti ir  susiorganizuoti savo svajonių šventę patys.  Čia rasite įdiegtus  patogius ir lengvai naudojamus planavimo įrankius, įmonių bei asmenų, teikiančių su vestuvių planavimu, organizavimu susijusias paslaugas, duomenis ir kontaktus, ir, be abejo,  idėjų bei patirties. Pjlanuokite jūsų vestuvių biudžetą, sudarykite ir tvarkykite darbų ir svečių sąrašus –  pagalvokite apie viską, kad, atėjus didžiajai Jūsų gyvenimo dienai, galėtumėte pasakyti – taip, tai svajonių vestuvės, kurias susikūrėme patys!

Nekantraujame susitikti su jumis ir supažindinti su myday.lt suknelėmis.

Ateik pas mus ir papasakok savo istoriją.

Mūsų paslaugos

Vestuvinių suknelių komisas

Suknelės

Tai pirmasis ir vienintelis vestuvinių suknelių komisas, čia išsirinksite žinomų dizainerių ir mados namų sukneles už itin patrauklią kainą, šventinę avalynę. www.mydaydress.lt

Parduok arba Surask

Galite parduoti arba surasti savo svajonių suknelę. 

Sukurkime naują meilės istoriją gražiosioms suknelėms kartu.

Vestuvių gidas

Mūsų “Vestuvių gide” rasite profesionalių vestuvių paslaugų tiekėjų katalogą, kurie yra pasiruošę pasirūpinti Jūsų, būsimi jaunieji, poreikiais ir, žinoma, svajonių įgyvendinimu.

Vestuvių planavimas

Tikimės, kad mūsų vestuvių organizavimo įrankiai, turimos žinios bei idėjos padės Jums planuoti ir surengti įsimintiniausią dieną Jūsų gyvenime – savo svajonių vestuves.

X
Pirkinių krepšelis uždaryti