Planuojate atšokti vestuves žiemą? Pasirūpinkite, kad jūsų svečiai nesušaltų ir apdovanokite juos žiemiškomis dovanėlėmis.

 

Tegul meilė sušildo jūsų širdis!

Karštas šokoladas – klasikinis žiemos vestuvių pasirinkimas. Tačiau, yra daugiau įdomių jo pateikimų būdų, kuriuos sūlome išbandyti. Skaitykite instrukciją, kaip pasigaminti šią žavią dovanėlę svečiams.

Karšas šokoladas stiklainlyje. Gaminimo instrukcijas rasite čia

Arba mėgintuvėlyje.. Karštas šokoladas laboratoriniame mėgintuvėlyje. Gaminimo instrukciją žiūrėkite čia

Šilta padėka

Originali, šmaikšti ir rūpestinga dovana, kuri jūsų svečiams tikrai labai patiks. Pirštinaitės pirštuotos arba kumštinės.

Padėkokite svečiams už jų šiltus sveikinimus dovanodami minkštus pledukus.

Arba kojas šildančias tapkutes.

Niekas žiemą taip nesušildo, kaip lėkštė karštos sriubos. Turite mėgiamą šeimos receptą? Supakuokite sausus ingridientus, prisekite receptą ir padovanokite jūsų svečiams.


 
Tai ne tik graži bet ir praktiška dovana. O svarbiausiai brangiai nekainuojanti ir nesudėtingai pagaminama. Instrukcijas rasite čia

Dovana tinkanti svečiams nuo 21 m.

Asortimentas mini gėrimų buteliukų pasirinkimui arba namų gamybos užpiltinė – degtinė su turimais gamtos gėriais pvz.: bruknės + laimas. Kaip pasigaminti žiūrėkite čia

 
 

Snieguoti linkėjimai

Mėgstate skaniuosius macarrons sausainukus? Pridėkite sezoninio prieskonio ir pradžiuginkite svečius. Instrukcijos čia

 
Cake pop‘sai pamėgti vestuvių saldaus stalo dalyviai. Pridėkite žiemos akcentus naudojant baltąjį šokoladą ir stambius sukraus grūdelius. Jūsų cake pop‘sas atrodys, kaip maža sniego gniūžtė. Pasigaminimo instrukcijos čia

Žiemos malonumai

Cukraus šveitiklis puiki priemonė išsausėjusiai nuo žiemos odai. Ši pipirmečio šveitiklio variacija kvepia Kalėdomis. Norite pasigaminti, skaitykite instrukcijas


 
Šie snaigės formos muiliukai iš ties fantastiški žieminiai linkėjimai jūsų svečiams.


 
Pasirūpinkite jūsų svečių lūpomis stilingai, su asmeninėmis jūsų lūbo balzamo versijomis.


 

Artėjant šventėms

Leiskite jūsų svečiams nuspręsti, ar jie buvo geri ar išdykę šiais metais. Arba leiskite sau pabūti Kalėdų seneliu ir nuspręskite, kurie svečiai buvo geri, kurie padykę. Pripildykite „blogiukų“ maišelius juodais anyžiniais saldainėliais, o „geruolių“ – jūsų mėgiamais skanėstais. Bus šauni dovana svečiams ir juokinga pramoga.

Tobulas aromato ir mezto šilko duetas

Naujasias mūsų atradimas, Lietuvos kūrėjų Mildos Bordeaux ir Freshdeli kompozicija – pūkuoto šilko riešinės ir natūralių aliejų muiliukas. Tai fantastiška ir prabangi dovanėlė, o be to sukurta čia Lietuvoje, kuri tikrai nudžiugins jūsų svečius.

 
 

 
 

Linkime jums šiltų ir žavingų žiemos vestuvių,
Armina MyDAY.lt

Idėjos ir nuotraukos pasiskolintos iš brides.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *