Artėjant vestuvėms, kiekviena nuotaka galvoja apie pačią gražiausią vestuvinę suknelę, tačiau tik su tinkamais bateliais vestuvinė suknelė gali tapti tobula! Mūsų partneriai, vestuvinių batelių specialistai www.noriubatu.lt dalija patarimus būsimoms nuotakoms – kaip ieškoti, kad vestuvinių batelių radimas netaptų varginančiu darbu.
 

1. Spalva

Apsispręsk, ar vestuvinius batelius derinsi prie suknelės spalvos – balta, dramblio kaulo spalva, ar prie vestuvių spalvos? Dabar vis dažniau drąsios nuotakos renkasi vestuvinius batelius, atsižvelgdamos į vestuvių spalvą – raudoni, mėlyni, violetiniai, o gal net ir geltoni gali būti ir Tavo bateliai. Tačiau, jei mėgsti klasikinį stilių, visgi patarčiau rinktis – baltus arba dramblio kaulo spalvos batelius.
PATARIMAS: Dramblio kaulo spalvos (angl. Ivory) bateliai tinka tiek prie baltos, tiek prie Ivory suknelės, o balti bateliai dera tik prie baltos suknelės.

2. Kulniuko aukštis

Pagalvok kokio kulniukų aukščio norėtum. Jei puikiai sekasi žingsniuoti aukštais 9-12 cm kulniukais, rinkis juos! Nuotaka su aukštakulniais – elegancijos įsikūnijimas. Be to, šį reikalą dažnai palengvina platforma. Tačiau, jei prie aukštų kulnų nesi įpratusi ir Tau patogiausi standartiniai 4-7 cm kulniukai – ieškok batelių būtent su tokiu kulniuku ir nerizikuok. Jei niekada neavėjai aukštakulnių ir visuomet vaikštai su sportinio tipo arba „flat“ tipo bateliais, vestuvinius batelius rinkis su 1-3 cm kulniuku.
PATARIMAS: Prisimink jaunikio ūgį! Jei nenori vestuvių dieną praaugti savo vyro, idealiausia būtų, jei prie Tavo ūgio, pridėjus kulniuko aukštį, skirtumas būtų ne mažiau kaip 2 cm.

3. Batelių priekis

Uždaras ar atviras – štai kur klausimas. Jei vestuvės vyksta vasarą, o Tau knieti pademonstruoti pedikiūrą – rinkis batelius atvira nosyte. Tačiau, jei ketini vestuvių dieną dėvėti pėdkelnes ar kojines, verčiau jau rinkis batelius uždara nosyte.

4. Batelių galas

Čia vėlgi iškyla tas pats klausimas kaip ir su priekiu, tik čia jau nesvarbu nei pedikiūras nei pėdkelnės, čia vien tik patogumas. Uždaras batelių galas dažniausiai duoda didesnį stabilumą.
PATARIMAS: Jei dažnai susiduri su problema, jog nauji bateliai Tau vis nutrina kulną, vestuvėms rinkis batelius atviru kulniuku.

5. Medžiaga

Natūrali ar eco oda? Satinas, o galbūt šilkas? Eco odą rinkis jei taupai pinigus. Bet apie kainą šnekėsime sekančiame punkte… Odiniai vestuviniai bateliai praktiškesni už šilkinius ar satininius, tačiau kas vestuvėse būna praktiška? Nebent jaunikis, tikrai ne nuotaka. Satinas atrodo labai elegantiškai, be to, satininiai vestuviniai bateliai dažniausiai būna dažomi, dėl to juos gali nudažyti, būtent, savo išsirinkta vestuvių spalva. Šilkas – visų medžiagų karalius. Su juo neprašausi ieškodama prabangos ir išskirtinumo!

6. Kaina

Čia jau priklauso nuo vestuvių biudžeto. Bet siūlyčiau nepagailėti papildomų 100 litų, kad vėliau, vartant vestuvių nuotraukas, fotoknygą ar fotoalbumą, netektų gailėtis. Juk, net ir tuomet, kai suknelė siekia žemę, bateliai išdavikai mėgsta išlysti ir pranešti visiems apie save. Jei Tau atrodo, kad vestuvių batelių niekas nematys – klysti. Juos matysi visų pirma Tu, visos šventės viešnios ir svarbiausia – fotoobjektyvas.
PATARIMAS: Bateliai derės prie suknelės, jei jiems skirsi 10-15 procentų suknelės kainos. Jei suknelės kaina 1000 Lt, vestuviniai bateliai gali kainuoti apie 100-150Lt. Prie 2000 Lt kainuojančios suknelės jau gali sau leisti ir 300 Lt kainuojančius batelius.

7. Patogumas

Jei vestuvinius batelius įsigijai internetu ar parduotuvėje, namie dar kartą įvertink patogumą. Apsiauk batelius ir šiek tiek pavaikščiok, geriausiai kilimu. Bateliai visuomet šiek tiek pasiduoda ir prisitaiko prie kojos, bet būtina prisiminti, kad tik – šiek tiek.
PATARIMAS: Jei mėgsti šokti ir planuoji su svečiais šėlti iki ryto, pasiimk antrąją vestuvinių batelių porą, tuos kuriuos avi dažnai ir žinai, kad jie Tau – ypatingai patogūs. Jei atsitiks taip, kad po 24 valandos dar norėsi linksmintis, o gražieji vestuviniai bateliai, to nebeleis – avėdama antrąją batelių porą, suteiksi savo kojoms antrąjį kvėpavimą! 

Linkime jums stilingų vetsuvių!
MyDAY.lt komanda ir vestuvinių batelių specialistai Noriubatu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *