Kartu su partneriu jau planuojate savo gražiausią gyvenimo šventę – jūsų vestuves. Vieną dieną neišvengiamai susidursite su nesklandumais – nesutarsite su būsimu vyru dėl vaišių meniu, svečių susodinimo plano ar kitų organizacinių klausimų.
Nenusiminkite dėl šių nuomonių nesutapimų, priimant jūsų vestuvių organizavimo sprendimus, o išnaudokite šias situacijas ir išmokite, kaip rasti kompromisą esant skirtingom nuomonėm. Santuokiniame gyvenime jūsų dar laukia visa puokštė situacijų, kuriose turėsite rasti draugiškus kompromisus, tad vestuvių planavimo procesas bus puiki repeticija tam.


Foto: Laima Druknerytė

  1. Nepamirškite koks yra jūsų bendras tikslas.

Ir tai nėra vestuvių puota.  Žiūrint viso gyvenimo perspektyvoje, kas iš tiesų prisimins ir kam rūpės, kokios spalvos dekoracijos ar kokio skonio tortas buvo jūsų vestuvių puotoje? Svarbiausias šios kelionės tikslas – jūsų bendro gyvenimo pradžia, naujos šeimos sukūrimas.  
Nepamiršite, jog vestuvių esmė yra sujungti jūsų gyvenimus amžiams ir atšvęsti jūsų bendro gyvenimo pradžią su jums svarbiausiais žmonėmis.
  1. Nenustokite užduoti sau  klausimą  – „kuriam iš mūsų tai yra svarbiau“?

Tai reiškia, kad turite išmokti priimti sprendimus ir rasti kompromisus remdamiesi taisykle „kuriam iš mūsų šis pasirinkimas yra svarbesnis?“.  Jei kažkuriam  iš jūsų daugiau sentimentų kelia šventės vieta ar pasirenkamas muzikantas, tas ir turėtų „laimėti“. Svarbu, kad partneris būtų sąžiningas ir nesinaudotu šia taisykle visuose klausimuose, ir vienoje vietoje pasiekęs savo pergalę, kitoje vietoje nusileistų.
  1. Neleiskite šeimos nariams kištis per daug.

Žinoma, jūsų tėveliai yra labai mylimi ir gerbiami tačiau tai nereiškia, kad jie turi teisę brukti savo nuomonę ar priimti sprendimus susijusius su jūsų vestuvių detalėmis. Ši taisyklė taikoma ir visiems gerą linkintiems giminaičiams, draugams, bendradarbiams, paslaugų teikėjams ar visiems kitiems, kurie mano turintys teisę jums patarinėti. Prisiminite, jog visi su vestuvėmis susiję sprendimai yra tik judviejų reikalas ir tik jūsų nuomonės bei norai yra svarbūs.
Naudingas patarimas – susitarkite su partneriu, kad visi nesklandumai susiję su jūsų šeima bus išspręsti jūsų pačios, o situacijos kilusios su jaunojo tėvais, bus operatyviai perimamos į jūsų būsimo vyro rankas. Taip išvengsite ir sėkmingai išsisuksite nuo nemalonių konfliktinių situacijų su būsimais uošviais.
 
  1. Vestuvės! Kokios vestuvės?

Tarpusavyje nusistatykite „laisvadienius“ nuo vestuvių temos. Tai gali būti valandos, dienos, o galbūt net savaitgaliai, kurių metų vestuvių tema bus tabu. Kitu atveju labai lengvai nukeliausite keliu, kai vestuvių organizavimas taps košmaru, o jūs pamiršite pasimėgauti šiuo gražiu procesu ir vienas kito draugija. Romantiškai leiskite vakarus, nueikite pašokti, pažiūrėkite mėgstamą filmą ar pasivaikščiokite gamtoje ir jokiu būdų neaptarinėkite vestuvių fotografo pasirinkimo, suknelės matavimosi klausimų ar kitų organizacinių klausimų. Taip padarysite pauzę, atitrūksite nuo vestuvių temos, o pasibaigus „laisvadieniui“ vėl pilnu pajėgumu ir švariomis mintimis įsisuksite į vestuvių planavimo karuselę.
 
  1. Svarbiausi esate jūs!

Nepamirškite, kad svarbiausi viso šio šurmulio ir veiksmo dalyviai esate jūs, o planavimo procesas – graži kelionė bendro gyvenimo nuotykio link. Svarbu yra tik tai, ko jūs norite, kas jums gražu, kaip jūs įsivaizduojate šią šventę, kas daro jus laimingais nes šią dieną prisiminsite visą gyvenimą. Todėl  tiek pačią šventę, tie pasiruošimą jai turi lydėti tik gražūs prisiminimai ir malonios emocijos.
 
Linkime jums nepamirštamų akimirkų,
MyDAY.lt koletyvas
 

 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *