Pasauliui susiduriant su vis daugiau suvaržymų, panašu, kad ateinantį sezoną vestuvinių suknelių mados primins išsiilgtą laisvės pojūtį. Būsimos nuotakos galės nevaržomai rinktis tarp skirtingų suknelių modelių, nesijaudindamos dėl stiliaus klaidų. Ir, nors daugeliui šiuo laikotarpiu nedrąsu galvoti apie galimus iššūkius ruošiantis vestuvėms, ramiai ieškoti savo svajonių vestuvinės suknelės dabar puikus laikas. Siūlome apžvelgti, kokie vestuvinių suknelių modeliai artėjantį sezoną bus patys populiariausi.

Vis daugiau lengvumo

Ateinantį sezoną, populiarumo viršūnėje išliks vestuvinės suknelės su lengvumą demonstruojančiomis detalėmis. Svajojančios apie patogų ir judesio nevaržantį vestuvinį įvaizdį, vestuvinių suknelių salonai turės ką pasiūlyti. Lengvai krentančio audeklo suknelės sijonas, negriežtos silueto linijos ir atvira pečių linija – tokia vestuvinių suknelių mada džiaugsimės ir naująjį sezoną. Todėl renkantis suknelės audinį ir ieškantiems minėto lengvumo pojūčio, rekomenduojame rinktis šifono, tiulio arba prabangiojo charmeuse šilko audinio vestuvines sukneles.

Sijonas – siurprizas

2021 metais daugiausiai dėmesio atkreips netikėti vestuvinių suknelių sijonų kirpimai. Nesvarbu, kokį suknelės siluetą rinktis galvojate, apatinė suknelės dalis gali tapti netikėtu atradimu, padėsiančiu sukurti ypatingą įvaizdį. Šiems modeliams vestuvinių suknelių dizaineriai ragina nebijoti ir rinktis iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus audinius. Viršutinę dalį gali apgaubti korseto principo tvirtas audinys, o apatinę dalį išpildyti lengvo, daugiasluoksnio kritimo pasijonio audinys. Tokios vestuvių suknelės ypač tinka ankstyvo pavasario metu. Taip pat vestuvinių suknelių salonai pasiūlys rinktis iš plunksnomis ar kitų, iš pirmo žvilgsnio neįprastų derinių pasiūtas nuotakos sukneles, kurios paliks įspūdį savo unikalumu. Beje, skirtingų ilgių vestuvinių suknelių klostės gali tapti puikia šio neįprasto ir mums visiems nenuspėjamo laikotarpio simboliu.

Nėriniuota pasaka

Jeigu baiminotės, kad nėriniai netrukus pasitrauks iš vestuvinių suknelių mados – nesijaudinkite. Panašu, kad artimiausiais metais prabangiios vestuvinės suknelės puošis vis subtilesniais nėrinių raštais ir neretai stebins jų gausa. Nuo paaukštinto nėriniuoto kaklo iki pirštų galiukų – vestuvinės suknelės su nėriniais puoš ne vienos nuotakos šventę. Įmantrūs, tačiau subtiliai priderinti siuvinėjimai taip pat gali netikėtai praturtinti vestuvinę suknelę, sukuriant paslaptingumu ir žavesiu dvelkiantį įvaizdį.

Nestruktūrizuoti modeliai

Norite paprastumo ir išskirtinio įvaizdžio? Rinkitės netaisyklingo kirpimo vestuvines sukneles – laisvų ir neapibrėžtų formų modeliai tiks ne tik ieškantiems paprastumo, bet ir vertinantiems subtilų minimalistinį – modernų stilių. Lengvai krentančios linijos, atviros rankų ar pečių detalės – tokie vestuvinių suknelių modeliai puoš ne tik kuklias, bet ir nepriklausomą įvaizdį mėgstančias nuotakas.  

Trumpos vestuvinės suknelės

Planuojantiems nedideles vasariškas vestuves, 2021-ieji metai turi staigmeną – trumpos vestuvinės suknelės vėl grįžta į madą. Todėl svarstančioms apie trumpą vestuvinę suknelę, kurią galima panaudoti ne tik vieno vakaro metu bei su kuria nesipintų kojos ceremonijos ar šokio metu, ateinantys metai bus itin palankūs šiam praktiškam norui išpildyti.

Ieškančioms savo svajonių vestuvių suknelės, kviečiame užsukti į vestuvinių suknelių komisą MyDayDress, esantį Vilniuje.

Visas salone esančias sukneles galite apžiūrėti www.myday.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *