Maljorkoje bažnyčios palaiminta santuoka, tiek religine, tiek teisine prasme, galios ir Lietuvoje bei visame likusiame pasaulyje. Tai romantiškas pasirinkimas, kartu ir tradicinis, ir kiek kitoks nei įprasta Lietuvoje.
„Romantiškiausia, kokią tik galite įsivaizduoti priesaika Maljorkos bažnyčioje, iš dangaus krintantys žiedlapiai, ošianti jūra fotosesijos metu ar egzotiškų paukščių klegesys…“, – tokią vestuvių idėją siūlo Erika Zuikė, subūrusi „Idea Mallorca“, komandą, organizuojančią vestuves saulėtoje Maljorkoje. -“Dirbdama labai dažnai susiduriu su klaidinga informacija, dažnai nuotakos sumaišo šalis, salas bei jose veikiančius įstatymus. Tad noriu dar kartą išsklaidyti mitą ir pasakyti – taip, Maljorkoje sudaryta bažnytinė santuoka galios Lietuvoje bei visame likusiame pasaulyje”.

Sužadėtiniai, norintys sudaryti bažnytinę santuoką, ne vėliau kaip prieš tris mėnesius iki numatytos vestuvių datos turi užsiregistruoti į pasirengimo Santuokos sakramentui kursus. Taip pat sužadėtiniams reikia turėti krikšto liudijimus, dokumentą, liudijantį, kad nesa susituokęs (-usi) bažnyčioje ir pažymi, kad nesa sudarę bažnytinės santuokos, priėmę kunigystės šventimų ar davę vienuolių įžadų. Pažymėjimo, apie baigtus jaunavedžių kursus ir parapijos klebono leidimo tuoktis kitoje bažnyčioje.
Ceremonija gali vykti Jūsų pasirinktoje bažnyčioje ar bazilikoje anglų arba ispanų kalba su galimybe versti į lietuvių kalbą.
Jokių griežtų taisyklių ir tradicijų, nuobodžių santuokų rūmų ir jaunavedžių eilių prie populiariausių dvarų. Jūra, smėlis, saulė ir užburiantys vaizdai – viskas tik taip, kaip norite Jūs.

 
 

 

 
Daugiau informacijos apie vestuves saulėtoje Maljorkoje – www.idea-mallorca.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *