MyDAY.lt kalbina išskirtinių suknelių, moteriškų bei mergaitiškų drabužių ir aksesuarų kūrėją,  žavingą ir išskirtinę moterį –  Milda Bordeaux – pajaustos spalvos, išgyventi raštai ir jokio „akių“ skaičiavimo: tai – ne mezgėjos istorija. Savo kūrybos istorija su mumis dalinasi Milda, kuri yra papuošusi ne vieną nuotaką, savo nepakartojamomis megztomis vestuvinėmis suknelėmis.
 

Suknelių gimtis

„Suknelės man gimsta galvoje. Naktį, dieną, per pietus, kelyje ar beskaitant knygą – išnyra prieš akis ir tiek. Prie lovos turiu gražią knygelę, į kurią ir nugula pirmasis vaizdinys, jei jį pamatau naktį, arba ant servetėlės, jei pamatau begeriant kavą kavinaitėje. Paskui visi modeliai suskrenda i segtuvą, kuriame yra atskira skiltis „Idėjos“.
Turiu įprotį kelis kartus per dieną pasidaryti kavos į ypatingą, baltąjį angelo puodelį ir „atsijungti“ nuo pasaulio, išjungti telefoną ir pabūti su savimi. Gerdama kavą interneto platybėse stebiu rečiausias pasaulio gėles: dykumoje iš smėlio išaugančią, ar džiunglėse besislepiančią, tačiau žydinčią ypatingo grožio žiedu. Štai tada gimsta galutiniai arba visai nauji suknelių variantai, kurios kartu su įkvėpimo šaltiniu paveldi ir lotynišką retos gėlės vardą.
Paskutiniu metu įkvepia kelionės pamatyti miestai bei įvairios šalys – tokie skirtingi, tokie ypatingi!
Dabar gyvenu gruodžio mėnesio kelione. Net neabejoju – atsivešiu naujų idėjų 🙂
 

Turėjau „rimtą“ darbą, tačiau nusprendžiau pasukti kūrybos keliu!

 
Taip, ilga laiką dirbau tik „rimtuosius“ darbus, nes esu kilusi iš ekonomistų šeimos, tačiau jaučiau, kad tai mane stipriai slopina. Nors gyvenime stengiuosi gyventi šūkiu „daryk gerai arba nedaryk visai“, pastaruoju metu tiesiog neįžvelgdavau tų darbų prasmės. Juolab, kad savo sūnui linkiu geresnio gyvenimo, o neturint laisvo grafiko sudėtinga suderinti jo treniruotes bei užsiėmimus.
Dar viena priežastis – negaliu ryte atsikelti anksti.  Galiu dirbti visa naktį, bet svarbiausia, kad ryte atsibusčiau pati, tuomet, atrodo, kalnus galiu nuversti!

Pirmas bandymas

 
Vaikystėje šiek tiek mezgiau, bet labai jau nedaug, tačiau gražiai siuvinėjau. Kai gimė sūnus nusipirkau virbalus ir pabandžiau megzti, tačiau nieko neišėjus viską nutrenkiau į giliausią kampą. Virbalus pasiėmiau tik stipriai sustreikavus sveikatai, kadangi viską buvau pamiršusi, o raštų skaityti nemokėjau – mezgiau iš galvos. Šie mezginiai ir buvo gražiausi.
Ir dabar, kai tik neįtinka arba nevilioja koks esamas eskizas – surenku, net neskaičiuojamas akis, ir mezgu, mezgu ir mintys pačios miklina raštą…
 

Idėjų šaltinis

 
Rimtasis darbas. Kai pradėjau dirbti Mero dešiniąja ranka – reikėjo pakeisti bohemišką stilių. Kadangi negaliu pakęsti apsipirkinėjimo, nusipirkau kelis pačius įspūdingiausius ir kokybiškiausius švarkus, geriausių siūlų ir naktimis mezgiau.  Pasisiuvau begalę skirtingų pasijonių ir taip žaisdavau spalvomis.
Dažniausiai stengiuosi neskaičiuoti mezgimo valandų, jausti tik pozityvias emocijas. Gyvenime netikiu sėkminga apgaule ir noriu manyti, kad nuoširdumas bei geri palinkėjimai atsispindi net mezginyje.

Dėkojame Mildai už pokalbį!

Nuostabius Milda Bordeaux kūrinius galite apžiūrėti ir pačiupinėti parodoje “Prieškalėdinė pasaka” kuri vyks MyDAY.lt salone, Pamėnkalnio g 5-31, Vilniuje. Paroda vyks lapkričio 24-30 d.
Daugiau informacijos apie parodą.

Lauksime jūsų svečiuose,
MyDAY.lt ir Milda Bordeaux
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *