Pradedate planuoti vestuves? Tuomet užsukote ten kur reikia. MyDAY.lt – internetinis vestuvių planuoklis, padės sukurti, susiplanuoti, apsaičiuoti ir įgyvendinti jūsų nuostabią šventę savarankiškai.  MyDAY.lt svetainėje rasite patogius ir išmanius planavimo įrankius, pasisemsite idėjų įkvėpimo skiltyje, naršysite vestuvių gide kuriame rasite įmones ir asmenis, kurie teikia paslaugas vestuvių srityje. Na, o pasibaigus šventei, pakabinsite savo gražiąją suknelę ar jaunikio kostiumą į „nuotakos drabužinę“ bei „jaunikio spintą“, kad dar viena laiminga nuotaka ar jaunikis juos surastų.
 
Pirmiausia, norėdami pradėti planuotis atlikite nesudėtingą registracijos procedūrą, suvesdami jūsų vardus, vestuvių datą, planuojamą biudžetą ir .t.t Visi suvesti duomenys yra konfidencialūs, juos matysite tik jūs, o kas kartą prisijungę rasite prieš tai išsaugotą informaciją. MyDAY.lt visuomet jums primins, kiek dienų liko iki jūsų vestuvių.

 
 
Prisiregistravus, kviečiame pasiskaityti skyrelį NUO KO PRADĖTI.
 
Tuomet pereikite prie sekančių planavimo įrankių:
 

DARBŲ SĄRAŠAS

Šis įrankis padės jums susidėlioti visus darbus ruošiantis jūsų šventei. Čia jau rasite paruoštą darbų sąrašą, kuriuos reikėtų atlikti per dvylika vestuvių planavimo mėnesių. Susipažinkite su juo, lengvai pildykite jį savo užduotimis, žymėkite jau atliktus darbus, o mes užtikrinsime, kad nei viena svarbi užduotis neliktų pamiršta.  
SVARBU! Kiekvieną kartą atlikę pakeitimus nepamirškite juos išssaugoti. Taip, kas kartą prisijungę rasite naujausią jūsų informaciją.
 

 

VESTUVIŲ BIUDŽETAS

Šis interaktyvus įrankis padės susiplanuoti ir valdyti jūsų šventės finansus. Čia jau rasite MyDAY.lt  pateiktas išlaidų eilutes bet lengvai galėsite biudžetą susidėlioti pagal save, papildydami ar ištrindami nereikalingas eilutes. Biudžeto planuoklis bus jums puikus pagalbininkas laikantis numatyto biudžeto, stebint jau išleistą pinigų sumą bei likutį.
SVARBU! Kiekvieną kartą atlikę pakeitimus nepamirškite juos išssaugoti. Taip, kas kartą prisijungę rasite naujausią jūsų informaciją.
 

SVEČIŲ SĄRAŠAS

Labai svarbus vestuvių planavimo etapas – svečių sąrašo sudarymas ir valdymas. Juk būtų nesmagu, nepakviesti mylimos tetos ar mokyklos draugės į šventę. Patogiai ir paprastai sudarykite ir valdykite jūsų svečių sąrašą, tuo tarpu MyDAY.lt jau sudėliojo grupes svečių, kurių tikrai nepamiršite. Suveskite sąrašą, pasižymėkite ar kvietimai jau išsiųsti, žymėkite svečių atsakymus ir sekite pakviestų ir dalyvaujančių asmenų skačių.
SVARBU! Kiekvieną kartą atlikę pakeitimus nepamirškite juos išssaugoti. Taip, kas kartą prisijungę rasite naujausią jūsų informaciją.


 
Nepamirškite, kad ši šventė, kurioje galite įgyvendinti visus savo norus, yra tik Jūsų! Linkime, kad šios  šventės planavimas ir rengimas suteiktų daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Susikurkite savo svajonių vestuves!

PRADĖTI PLANUOTI VESTUVES NEMOKAMAI

 
MyDAY.lt kolektyvas

Daugiau patarimu rasite čia:
Kaip dekoruoti vestuves savarankiškai

Kaip susiroganizuoti savo vestuves patiems

 
 
 
 
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *