NUOTAKOS RYTAS. Pasiruošimas
 

Siūlome jums trumpą nuotakos ryto veiksmų sąrašą, kuriame trumpai nurodysime viską, ką, mūsų nuomone, reikia padaryti, o tada mes detaliai papasakosime apie kiekvieną punktą.

8 būtini punktai:

1.     Išjunkite telefoną.
2.    Atsipalaiduokite.
3.    Pasikraukite dvasinės energijos.
4.    Iš anksto paruoškite ir įjunkite savo mėgstamos muzikos grojaraštį.
5.    Sočiai ir skaniai papusryčiaukite.
6.    Kelis kartus perskaitykite „Meilės priesaiką“.
7.    Atsisveikinkite su savo mergautine pavarde.
8.    Fotosesija.

 
     Išjunkite telefoną, jeigu to dar nepadarėte vakare. Viskas! Dabar esate tiktai jūs, jūsų mylimasis ir pati svarbiausia diena, po kurios prasidės naujas gyvenimo etapas. Visus likusius neišspręstus klausimus patikėkite savo draugėms arba vestuvių organizatoriams, nes jūs jau padarėte viską, ką galėjote. Dabar beliko mėgautis kiekviena šios dienos akimirka.
     Atsikelkite ir šypsokitės pasauliui! Visi vestuvių organizavimo rūpesčiai liko praeityje. Jums reikia tik vieno – būti KARALIENE. Pasiruošimo mėnesiai suteikia jums šią galimybę, todėl mėgaukitės poilsiu, kurio jūs nusipelnėte. Paleiskite vidines ir išorines problemas: nusiraminkite bei atsipalaiduokite, pagulėkite šiltoje vonioje, užsiimkite joga, meditacija arba susikurkite sau malonią poilsio erdvę, kuri paprasčiausiai leis atsisveikinti net ir su menkiausiomis problemomis, nes visi pagrindiniai uždaviniai, skirti vestuvėms, jau yra padaryti. 
     Po relaksinių procedūrų, skirtų emociniam nusiraminimui, pats laikas grįžti į aktyvią būseną. Šią dieną itin svarbus yra artimųjų palaikymas, todėl kartu su šeimos nariais bei draugais pasidžiaukite šia nuostabia akimirka, nes jų buvimas šalia yra neįkainojamas. Tikintieji gali pasimelsti.
Įjunkite anksčiau parengtą mėgstamos muzikos grojaraštį, tačiau prisiminkite, jog daina gali būti ne tik graži, bet ir prasminga bei įkvėpianti. Dainuokite ir šokite. Su draugais ar be jų!
     Pasimėgaukite sočiais ir skaniais pusryčiais. Tai leis jums išlikti aktyviomis iki kito valgio, kuris bus, greičiausiai, jau tik antroje dienos pusėje. Palepinkite save, valgykite tik jums skanų maistą. Nesidrovėkite ir užsisakykite maisto į namus iš gero, jums patinkančio restorano.
     Perskaitykite savo „Meilės priesaiką“ būsimam vyrui. Pajauskite meilės ir jaudinimosi emocijų srautą nuo skaitymo ir pasistenkite su juo susidoroti, nes kitą kartą prisipažinimą jūs skaitysite jau visų svečių akivaizdoje ceremonijos metu. Kelis kartus parepetuokite tam, kad reikiamu metu jūs galėtumete pasakyti viską lengvai ir natūraliai.
     Pasitikrinkite savo „nuotakos kosmetinę“. Rekomenduojame ją pasiruošti vestuvių dienos išvakarėse. Ryte dėl viso pikto belieka tik ją patikrinti pagal sąrašą.    
     Atsisveikinkite su savo mergautine pavarde. Liūdna ir linksma vienu metu, tiesa? Skirkite šiam ritualui dėmesio, juk jūs tiek laiko buvote neišskiriamos. Pasveikinkite save su nauju žmonos statusu  ir su nauja pavarde, kuri dabar bus su jumis visą likusį gyvenimą. 
     Atėjo metas fotosesijai. Laikas paskambinti fotografui ir pradėti fotosesiją „Nuotakos rytas“. Esate pasirengusi ir laiminga. Dabar jūs galite pasipuošti ir žengti nauju gyvenimo keliu. Jūs esate pati gražiausia nuotaka!

Linkime jums sėkmės,
MyDAY.lt komanda  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *