Salono MyDayDress specialistai iš patirties pataria Jums, mielosios nuotakos, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų suknelės paieškose

Vestuvinės suknelės ieškojimas – sunkus, tačiau vienas įsimintiniausių būsimų nuotakų pasiruošimo procesų. Noras atrasti iš gausybės skirtingų suknelių pačią tobuliausią, gali kelti nepageidaujamą stresą, kurio šiuo jaudinančiu laikotarpiu reikėtų vengti. Tam, kad ilgai lauktas ir planuotas vizitas vestuvinių suknelių salone būtų malonus ir naudingas, pateikiame keletą patarimų, kurie pasitarnaus ieškant svajonių suknelės.

Geriausias palydovas – artimiausias žmogus

Renkantis svajonių suknelę, būsimos nuotakos dažniausiai į salonus ateina lydimos draugių, kurios nori padėti išsirinkti tą vienintelę. Tačiau, kad ir kaip norisi šia, dažnu atveju, laukiamiausia vestuvių pasiruošimo dalimi pasidalinti su artimųjų ratu, nereikėtų į paiešką įtraukti didelio žmonių būrio. Neretai nutinka taip, kad jaunosios ir ją lydinčių draugių nuomonės išsiskiria, pažeriant abejonių nuotakai dėl jos išsvajoto ir patinkančio vestuvinio įvaizdžio. Net ir nuoširdūs draugių patarimai kartais gali užgožti jaunosios ilgai brandintus norus, dėl kurių pasirinkti mylimiausią suknelę darosi tik sunkiau.
Norint išvengti nereikalingo streso renkantis vestuvinę suknelę, į saloną rekomenduojama pasikviesti tik pačius artimiausius žmones, kurių nuomonė yra svarbi. Mamos, geriausios draugės ar liudininkės žvilgsnis iš šalies yra pakankamas, norint sėkmingai išsirinkti pačią tinkamiausią suknelę.  Nepamirškite, kad suknelė, visų pirma, turi patikti Jums. Kitų nuomonė yra tik patariamoji, bet ne galutinė.

Nebijokite pasimatuoti neplanuotus derinius

Atvykus į vestuvinių suknelių saloną, beveik kiekviena nuotaka jau žino, kokio stiliaus ar audinio suknelę norėtų vilkėti šventės dieną, todėl tokią matuojasi pačią pirmą. Tačiau, kol širdis nesuspurdėjo pamačius tą vienintelę suknelę, išnaudokite neeilinę progą ir pasimatuokite sau pačiai netikėtus suknelių derinius. Pasimėgaukite akimirka ir paeksperimentuokite su įvaizdžiais – galbūt suknelė, kurios nė nesvarstėte vilkėti, padės galutinai apsispręsti, kokio modelio, audinio ar siuvinėjimo suknelė Jums yra ne tik gražiausia, bet ir patogiausia. Nenustebkite, jei modelis, kuris kabėdamas tarp kitų suknelių nepaliko Jums įspūdžio, o ant kūno nuguls taip, jog pradėsite svarstyti apie jo įsigijimą. Juk visos žinome kaip kartais nutinka – ilgai planuotus ir mintyse dėliotus pasirinkimus nugali spontaniški sprendimai, kurie neretai suteikia daugiausiai laimės.

Leiskite salono konsultantėms padėti 

Kiekvieną dieną tarp šventinių suknelių besisukančios ir nuotakoms svajonių įvaizdį padedančios atrasti salonų stilistės gali profesionaliai patarti, kokia suknelė jaunajai tiktų labiausiai. Iš kelių sakinių pažindamos nuotaką ir jos lūkesčius, salono darbuotojos gali padėti surasti tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdamos ne tik į būsimos nuotakos figūrą, bet ir šventės datą, aplinką, planuojamą šukuoseną ar net odos atspalvį. Taip pat, salonų darbuotojos žino daugybę naudingų praktinių patarimų, kuriais gali pasidalinti su jaunosiomis, kaip, pavyzdžiui, apsisaugoti nuo nutrinti galinčių suknelės petnešėlių, kaip paslėpti norimus kūno formos trūkumus ar kokią avalynę priderinti prie šventinio įvaizdžio. Salono konsultantės žino kiekvienos suknelės privalumus ir trūkumus. Jos yra mielai pasiruošusios Jūsų ypatingai šventei padėti atrasti patį geriausią sprendimą.
Nepamirškite, kad renkantis vestuvinę suknelę, Jūs neturite jausti įtampos ar spaudimo dėl savo pasirinkimo. Jeigu jaučiatės neužtikrinta, duokite sau laiko pagalvoti. Vadovaukitės savo širdimi ir, žinoma, mėgaukitės suknelių kuriama šventine nuotaika.

Linkime jums gražios suknelės paieškos 🙂

MyDay.lt kolektyvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *