Nors sakoma, kad vestuvių sezonas prasideda vasarą, jauniesiems jų pasiruošimas įsibėgėja kur kas anksčiau. Ir, kad ir kaip kruopščiai ir ilgai viskas būna planuota, vestuvių diena prabėga nepastebimai greitai. Norint kuo ilgiau išsaugoti gražiausias šventės akimirkas, profesionalų įamžintos nuotraukos geriausiai padeda mintimis grįžti į tą dieną ir dar kartą prisiminti išgyventus jausmus. Todėl labai svarbu kuo anksčiau atrasti fotografą, kurio darbai, stilius, o galbūt ir mintys sutaptų su poros vestuvių vizija. Siekdami padėti Jums lengviau atrasti širdžiai ir akiai artimiausią pasirinkimą, kviečiame susipažinti su mūsų rekomenduojamais profesionaliais vestuvių fotografais, kurie šią svarbią dieną išsaugoja gražiausiomis užfiksuotomis akimirkomis.


*Rekomenduojamus fotografus pateikiame abėcėlės tvarka.
 

Adas Vasiliauskas

Fotografavimo stilius: Nemėgstantis nuobodžių pozų.
Apie fotografiją: „Žmonės sako, jog aš esu nestandartinis fotografas, mano nuotraukos ne tokios kaip kitų. Ir aš suprantu kodėl. Nesu tas, kuris prispragsi tūkstantį vienodų kadrų atsibodusiose vestuvių fotosesijų vietose. Man patinka sugalvoti konkrečias idėjas konkretiems žmonėms ir dažnai dauguma idėjų būna linksmos ir nestandartinės. Taip galiu būti tikras, kad tai bus unikali vestuvių fotosesija, po kurios bus ne tik gausybė gražių nuotraukų, bet ir gerai praleistas laikas. Juk fotografuotis yra ne darbas, o malonus užsiėmimas – kai tinkamai pasiruoši. O ruošiuosi aš tikrai atsakingai“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Kurios nenori daug pozuoti ir važiuoti į Belmontą, o paskui prie Trakų pilies“
Miestas: Vilnius
Kaina: 1000 EUR.
Daugiau apie fotografą: www.tasfotografas.lt, www.facebook.com/mane.fotografavo.adas, www.instagram.com/pinkavocadophotography


Aistė Adomaitienė Photography

Fotografavimo stilius: Režisūrinis, reportažinis, meninis.
 
Apie fotografiją: „Esu profesionali fotografė, fotografuoju jau 7-erius metus. Esu fotografė, nes man patinka atskleisti paprastą grožį, galbūt ten kur kiti nesitiki, kur matau tik aš, o po to nustebinti ir priversti jį pamatyti kitus mano akimis. Vestuvių fotografė tapau nejučia, kai pradėjau suprasti, kokia svarbi atsiminimų akimirka, kaip įdomu atskleisti nuotraukų pagalba tai, kas slepiasi po žmonių kaukėmis. Džiaugiuosi, kai nuotraukose atsispindi jų jausmai – meilė, riedanti jaudulio ir džiugesio ašara, tarpusavio ryšys. Tai – neapčiuopiama ir vertinga“.
 
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Poros, kurioms artimos mano aukščiau išvardintos savybės, peržvelgę mano darbus ir pajautę, kad galiu būti jų fotografė, visada laukiamos, visais klausimais patarsiu, pasitarsime ir pasistengsiu prisiminimus įamžinti taip, kad ir po daugelio metų jie virpintų jūsų širdis“.
Miestas: Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija, Šakiai.
Kaina: nuo 85 EUR.
Daugiau apie fotografą:  www.fotografe.euhttps://www.facebook.com/fotografespaslaugos/, https://www.instagram.com/aisteadomaitiene.foto/


Donatas Zaščiurinskas DZ-FOTO

Fotografavimo stilius: Meninė, reportažinė fotografija.
Apie fotografiją: „Myliu spalvas, tačiau kiekvienoje istorijoje ieškau tikroviškumo, šviesos tobulumo bei netikėtų ir gražių momentų. Tikiu, kad sėkmingas fotografas yra tas, kuris sugeba net paprastus momentus paversti pačiais gražiausiais prisiminimais, sugeba dirbti bet kokio sudėtingumo sąlygomis, moka įžvelgti ir perduodi emocijas, pasitelkiant kūrybą ir psichologiją, bei garantuoti aukščiausios kokybės rezultatą. Vestuvės todėl, nes jose tiek daug pozityvo ir nesuvaidintų emocijų, kurios mane ir įkvepia“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Paprastos, linksmos, mėgstančios nuoširdumą, natūralumą, galinčios mėgautis savo diena ir leidžiančios fotografui tai įamžinti“.
Miestas: Kaunas
Kaina: 500-1000 EUR.
Daugiau apie fotografą: https://dz-foto.lt  www.facebook.com/dzfoto

 


 

Dovydas Nekrašas

Fotografavimo stilius: Klasikinio ir dokumentinio stilių mišinys.
Apie fotografiją: „Fotografija man yra hobis, darbas ir tikrasis pašaukimas. Nuotraukoms suteikiu šiltų analoginės juostos tonų prieskonį. Juosta turi didelę išliekamąją vertę, todėl Jūsų nuotraukos išliks aktualios nepriklausomai nuo tuometinių madų. Ypatingą dėmesį skiriu emocijoms, detalėms ir bendram estetiniam vaizdui. Fotografuoju ir iš oro“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? Laimingos ir įsimylėjusios poros.
Miestas: Šiauliai
Kaina: nuo 700 EUR.
Daugiau apie fotografą: www.nekrasas.lt;   www.facebook.com/nekrasas.lt


Feel Photo vestuvių fotografija

Fotografavimo stilius: Meninis reportažas + pozuoti kadrai.
Apie fotografiją: „Profesionaliai kartu vestuves fotografuojame virš 6 metų. Dirbame dviese, kad užfiksuotume visas svarbiausias akimirkas, emocijas, įvykius.  Mūsų nuotraukų stilius šviesus, šiltų, natūralių spalvų. Visiems jaunavedžiams dovanojame prieš vestuvinę fotosesiją, taip kartu gerai praleidžiame laiką ir pasidaliname įvairiais patarimais, kaip pozuoti, kad gerai jaustis prieš kamerą, tad vestuvių dieną dėl nuotraukų nebūna jokio jaudulio! Tikime, kad geras rezultatas gaunamas ne tik gerai įvaldžius techniką bei kompoziciją, bet ir sukuriant jaukią atmosferą – juk fotografuotis turi būti gera ir linksma“!
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus: Poros, kurios nori ne tik gražių nuotraukų, bet ir gerai praleisto laiko. Norinčios ir pozuotų kadrų, ir natūralių emocijų.

Miestas: Vilnius/Visa Lietuva ir už jos ribų
Kaina: Nuo 399€
Daugiau apie fotografą: http://www.feelphoto.lt/https://www.facebook.com/FeelPhoto.lthttps://www.instagram.com/feelphoto.lt/  


 

Galdikas Photography

Fotografavimo stilius: Moderni, prabangi klasika.
Apie fotografiją: „Vestuves fotografuojame šešerius metus. Fotografuojant vestuves galima taikyti daug fotografijos žanrų: reportažinį, mados ir kt. Tačiau prabangi klasika – ji visada žavi, turi savotiško šarmo kas traukia akį ir suteikia elegancijos nuotraukoms. Ypatingas dėmesys detalėms ir akimirkos tobulumui. Būtent to siekia fotografų Martyno ir Inesos duetas. Vestuvių dieną užfiksuotos emocijos ir kas kart patiriama bei išgyvenama vis kitokia jausminga nuotaika leidžia fotografijos dėka atskleisti vestuvių šventės dalyvių savitumus, jų charakterius. Visa tai nugulę į fotografijas, vėliau leidžia jautriai mėgautis ir atvira siela džiaugtis tuo, kuo gyvename kiekvieną dieną“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Drąsios ir pašėlusios poros, kurios nebijo dėmesio ir iššūkių“.
Miestas: Plungė/Klaipėda
Daugiau apie fotografą: www.galdikasphoto.com, www.facebook.com/galdikasphoto , www.instagram.com/galdikasphoto, www.vimeo.com/galdikasphoto


 

Gintautas Rapalis

Fotografavimo stilius: Į vieną susijungia trys skirtingi stiliai, kurie dera tarpusavy – mada, reportažas ir portretinė fotografija.
Apie fotografiją: „Man yra privilegija užfiksuoti laimingiausius žmonių gyvenimo momentus ir padaryti juos amžinus. Kiekvieną kartą kuriama vis nauja istorija. Apjungiant reportažinę ir mados fotografiją, sukuriamos nesuvaidintos, tikros, šiltos tos dienos emocijos“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Visos. Žmonių negrupuoju, visi yra nuostabūs“.
Miestas: Visa Lietuva ir už jos ribų.
Kaina: Derinama
Daugiau apie fotografą:  http://gintautasrapalis.comhttps://www.facebook.com/gintautasrphotography/,  gintautas.rapalis@gmail.com


 

Giedrė Jokubė

Fotografavimo stilius: Profesionalus, šiltas, nuoširdus.
Apie fotografiją: „Ypatingai subtiliais jausmais spragsinčios ir spindinčios fotografijos, kuriose nėra jokios statikos ar dirbtinumo. Vien tikros emocijos ir daug nuoširdaus džiaugsmo. Ypatingas reportažinio stiliaus šarmas, kuriuo mėgaujasi beprotiškai įsimylėję, jausmingi ir nepozuojantys fotografijų veikėjai“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Norinčios tikrų emocijų ir reportažo savo dienoje, nemėgstančios dirbtinos vaidybos ir pozavimų, laisvos, tikros, įsimylėjusios ir pasiruošusios fotosesijoj palikti šiek tiek vietos ekspromtui“.
Miestas: Kaunas
Daugiau apie fotografą: info@giedrejokube.lt, www.giedrejokube.lt


 

INLY Photography

Fotografavimo stilius: Universalus, reportažinio ir klasikinio fotografavimo derinys.
Apie fotografiją:INLY PHOTOGRAPHY gimė iš didelio noro išsaugoti gražiausias gyvenimo akimirkas, kurias norėtųsi prisiminti dar ne vieną kartą. Mane labiausiai žavi vestuvių fotografija, kurioje susipina ne tik ore tvyranti meilė, švelnumas vienas kitam, bet kartu ir individualios, kartais net labai skirtingos asmenybės, kurios susijungusios, tampa viena, neatskiriama dalimi.

Mano darbuose galite rasti tiek švelnių, savo spalvomis ramių, tiek išraiškingų ir kontrasto nestokojančių fotografijų. Visa tai priklauso nuo jausmo ir vizijos, kuri mane aplanko vos tik susitikus su jaunaisiais jų šventės dieną. Patys jaunieji, jų įvaizdis, pasirinkta šventės vieta ir tema padiktuoja fotografijos stilistiką. Kiekviena pora yra savita ir unikali, todėl stengiuosi sukurti tokią vestuvių istoriją, kuri atspindėtų juos. Mane įkvepia žmonių šypsenos, meilė gyvenimui ir vienas kitam. Vertinu tikrumą ir nuoširdumą. Esu laiminga, kad turiu galimybę išsaugoti žmonių meilės pasaką“.
 
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Į mane kreiptis gali  tos poros, kurios nori šiltų, nuoširdžių ir meilės kupinų kadrų, su trupučiu juoko, spindinčių akių ir saldžių bučinių! Mano fotografija padės atskleisti meilę, kurios negalima nuslėpti“!
 
Miestas: Vilnius/Visa Lietuva
Daugiau apie fotografą: https://www.facebook.com/InlyPhotography/,
https://www.instagram.com/inly_photography/


 

Laura Žygė

Fotografavimo stilius: Subtilus, meniškas, jausmingas.
Apie fotografiją: „Vestuvių fotografija man yra kūrybos procesas, leidžiantis kaskart vis kitaip atskleisti dviejų žmonių spinduliuojamą visapusišką grožį, išjaučiant nuostabias akimirkas kartu. Fotografuodama aš ne dirbu – aš išgyvenu. Išgyvenu kartu su Jumis. Mano tikslas – sukurti meniškas, subtilias ir stilingas nuotraukas, kuriose spinduliuotų Jūsų jausmai”.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Jausmingos, nebijančios rodyti savo jausmų ir emocijų“.

Miestas: Kaunas
Kaina: 700 EUR.

Daugiau apie fotografą: www.fotola.ltwww.facebook.com/Fotola.lt; https://www.instagram.com/photography_by_fotola


Lyg Sapne Photography

Fotografavimo stilius: Profesionali meninė fotografija.

Apie fotografiją: „Mums vestuvių fotografija yra tai kas tikra, emocionalu ir nuoširdu. Fotosesijose stengiamės išlaikyti vientisumą, užpildyti nuotraukas tos dienos emocijomis leidžiant jauniesiems mėgautis švente. Visus sapnus kuriame su kiekviena pora individualiai, todėl rezultatas būna išskirtinis“!
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? “Jei mylite gyvenimą, gamtą ir vienas kitą – mes kaip tik Jums!“

Miestas: Vilnius

Kaina: 150 EUR/val.

Daugiau apie fotografą: www.lygsapne.lt; https://www.facebook.com/LygSapne/; https://www.instagram.com/lygsapnephotography/


 

Milda Marija Photography

Fotografavimo stilius: Meninis reportažinis stilius.
Apie fotografiją: „Įkvepia  žmonės, su kuriais mane suveda fotografija. Dievinu kurti ir įamžinti gražiausias istorijas, kurios pasakoja apie jus. Myliu žmones ir nuoširdų bei tikrą bendravimą. Tikiu, kad dalelę laimės visada galima matyti užfiksuotose nuotraukose“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Nuoširdūs, tikri ir laimingi, gyvenimu besidžiaugiantys  žmonės. Tie, kurie aistringai bučiuojasi, švelniai apkabina savo gyvenimo žmogų, kurių akys dega meile. Nes juk nieko vestuvių dieną nėra svarbiau nei meilė. Nes kiekviena nuotrauka papasakoja Jūsų istoriją“.
Miestas: Vilnius
Daugiau apie fotografą: https://www.mildamarijaphotography.lt/ , https://www.facebook.com/mildamarijaphotography/, https://www.instagram.com/milda_marija_photography/


 

Monika Pozerskyte Photograhpy

Fotografavimo stilius: Natūralumas, profesionalumas, meniškumas
Apie fotografiją: „Fotografijos srityje esu jau daugiau nei 15 metų. Tai mano darbas, mano hobis, mano kasdienybė ir mano aistra. Tai darau iš visos širdies su didžiule pagarba žmogui. Mane žavi juodai-balta fotografija, tikros emocijos bei išgyvenimai, natūralumas fotografijoje“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Man be galo būtų smagu, kad savo šventės dieną jaunieji būtų patys savimi, rūpintųsi tik vienas kitu ir savo artimaisiais, o aš įamžinsiu Jų tikras, nepakartojamas ir natūralias emocijas“.

Miestas: Vilnius

Daugiau apie fotografą: www.vesele.lt; www.pozerskyte.com; https://www.facebook.com/Pozerskyte/


 

Nuostabifoto.lt

Fotografavimo stilius: Subtiliai moderni retroperspektyva
Apie fotografiją: „Menas – gyvenimo grožis. Jis turi daug formų, tačiau mano širdžiai artimiausia iš jų yra fotografija. Fotografuoju nuo 12-ikos metų, o profesionaliai tai daryti pradėjau būdamas 16-os. Fotografija buvo ankstyva mano gyvenimo meilė, su kuria išlikau iki šių dienų. Galbūt dėl to ir gyvenu vestuvių fotografija — tai įkūnija mano ir mano aistros ryšį, o svarbiausia, besituokianti pora ir jos ryšys yra nepakartojamas vaizdas stebėti, ką jau kalbėti apie galimybę tą įamžinti. Negana to, fotografuojame dviese, kartu su mano gyvenimo bei kūrybos partnere — tai padeda mums perteikti unikalias akimirkas ir iš vyriškos, ir iš moteriškos perspektyvos. Dabar tai yra mano kasdienybė — kasdienybė, kuria negali pasigirti niekas kitas“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Norime dirbti su tais, kurie nebijo eksperimentuoti. Tais, kurie myli gyvenimą ir juo džiaugiasi, o svarbiausia — džiaugiasi vienas kitu. Mes kuriame meną ir norime laisvės jį kurti. Padėsime su viskuo — nuo organizavimo, vietų pasirinkimo, stilizavimo iki mažiausių detalių. Juk kuriame (tikėkimės) vienintelę tokią šventę Jūsų gyvenime“.
Miestas: Vilnius/Kaunas
Daugiau apie fotografą: www.nuostabifoto.lt, www.facebook.com/skabeikisphoto,  www.instagram.com/nuostabifoto.lt/


 
OneDream Photography

Fotografavimo stilius: Stilinga, moderni, elegantiška.
Apie fotografiją: „OneDream Photography – tai fotografų komanda, kurios tikslas – stilingai, moderniai ir elegantiškai įamžinti Jūsų šventės istoriją, sukuriant WOW emocijos vertas nuotraukas. Esame vestuvių fotografai, nes mus įkvepia aktyvus gyvenimo būdas, nuolatinė šio fotografijos žanro dinamika ir sutikti nauji žmonės, kurių istorijas galime įamžinti savo darbuose. Visa tai leidžia nesustoti vietoje, suteikia galimybę nuolat tobulėti ir atskleisti gražiausias gyvenimo akimirkas per vizualinį meną“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Mūsų darbas yra ne tik sukurti nerealias nuotraukas, bet ir kartu būti Jūsų vestuvių dienos dalimi: siekiame, kad jaustumėtės laisvi, atsipalaidavę ir patirtumėte tik geras emocijas! Mūsų klientai sako, kad jiems patinka mūsų nuotraukų stilingas, modernus ir elegantiškas braižas. Jeigu ir Jūs norite tokių savo vestuvių nuotraukų – mums pakeliui“!
Miestas: Vilnius
Kaina: nuo 1100 EUR.
Daugiau apie fotografą: www.onedream.lt, www.facebook.com/onedreamphotography/, www.instagram.com/onedream.photography


 

Orinta Mass Photography

Fotografavimo stilius: Stilingas, emocingas, jausmingas.
Apie fotografiją: „Esu maksimalistė, todėl nuolat siekiu geriausio rezultato. Fotografija man yra didžiausia aistra, mano gyvenimas. Mielai būčiau Jūsų nuostabios šventės dalimi ir įamžinčiau gražiausias Jūsų dienos akimirkas“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Stilingos poros, kurioms svarbu užfiksuoti tikras nesuvaidintas akimirkas, pagautas emocijas, jausmus. Kurios renkasi klasiką, kas laikui bėgant nesensta, išlieka gražu ir stilinga“.
Miestas: Vilnius
Kaina: nuo 100 EUR/val.
Daugiau apie fotografą: www.orintamass.lt, https://www.facebook.com/OrintaMassphoto/ , https://www.instagram.com/orintamass_photography/


 

Rasa Ra fotografija

Fotografavimo stilius: akimirka, emocija, šviesa.
Apie fotografiją: „Fotografuoju nuo 20-ies metų. Mane įkvepia žmonių emocijos, judesys, šviesa ir pagautos akimirkos. Noriu žmonėms duoti tai, kas taip lengvai dingsta laiko tėkmėje ir pasimiršta mūsų netobuloje atmintyje“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Visos, o labiausiai tos, kurios nori pagautų akimirkų ir emocijų, o ne reportažo. Tos, kurios nori kitaip –  gal kito kampo, gal kito stiliaus. Man labai patinka eksperimentuoti“.
Miestas: Klaipėda/Šilutė
Kaina: 400-600 EUR.
Daugiau apie fotografą: https://www.rarafoto.comhttps://www.facebook.com/RaRaPhoto/?ref=bookmark


 

Rita Bacytė

Fotografavimo stilius: meniški portretai + nesuvaidintos akimirkos, kurios kartu ir papasakoja vestuvių dienos istoriją.
Apie fotografiją: „Su fotoaparatu “suaugau” jau seniai, dar paauglystėje. Pradžioje fotografija buvo puiki platforma saviraiškai, tad pabaigusi mokyklą ilgai nesvarsčiau kur studijuoti, iškart žinojau kam noriu skirti visą savo laiką. Pasirinkau vestuvių fotografiją, nes be galo myliu žmones, bendrauti… Būnu laiminga, jei pavyksta per nuotraukas parodyti daugiau nei slypi išorėje.
Kiekvienos vestuvės man iššūkis, vis kita istorija, nauji bičiuliai mano kelyje. Niekada nejaučiu monotonijos, nes čia nėra galimybės surepetuoti bei pakeisti daugybę aplinkybių, tai darbas, kurį noriu padaryti geriausiai, taip kaip aš galiu.
Kur ieškau įkvėpimo? Labiausiai mane įkvepia paprasti dalykai –  graži šviesa, nauja knyga ar filmas, pokalbis su draugais, muzika, kelionės.. Kartais pasižiūriu užsienio kolegų darbus, bet ilgai čia “neužsibūnu” –  darau tai, kas man atrodo gražu ir stengiuosi būti savimi“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Noriu kurti istorijas žmonėms, kurie vertina kokybę ir natūralumą, vertina, kai nuotraukose atsispindi  laisvos akimirkos, nuoširdūs jausmai“.
Miestas: Vilnius
Kaina: nuo 1200 EUR.
Daugiau apie fotografą: www.ritabacyte.lt , facebook: Rita Bacyte Photography


 
Vika Anulienė

Fotografavimo stilius: reportažinis, konceptualus, meninis.
Apie fotografiją: „Dirbame dviese. Abu esame profesionalūs fotografai. Didžiausią dėmesį kreipiam į emocijas ir porą, stengiamės pajausti kiekvieną,nes kiekviena pora ir jų meilės istorija yra individuali“.
Miestas: Visa Lietuva/Už jos ribų
Kaina: 120-150 EUR. (darbo dienomis – 20 % nuolaida)
Fotografavimas užsienyje – 1000 EUR.
Daugiau apie fotografą: www.aniuliene.lt,   vika.aniuliene@gmail.com, tel. nr: +37065449445, https://www.facebook.com/vestuve/?ref=bookmarks , https://www.instagram.com/aniuliene/   


Viktorija Gajauskaitė Photography

Fotografavimo stilius: Gražių emocijų fotografija.
Apie fotografiją: „Man gyvenimas sukasi apie meilę. Todėl man širdį virpina iš arti stebėti, kaip du mylinčiomis akimis vienas į kitą žvelgiantys žmonės ištaria reikšmingąjį „taip“ ir iš susijaudinimo braukia ašarą. Užfiksuoti tai – man didžiulė laimė! Aš sentimentali ir emocinga, todėl esu pastabi ir kitų emocijoms, o fotografuodama būtent tai ir noriu užfiksuoti – tikras, nesuvaidintas tos dienos jausmų akimirkas. Kad ir po daugelio metų prisimintumėte tai, kas svarbiausia – kaip tą dieną jautėtės“.
Kokios poros turėtų kreiptis į Jus? „Į mane dažniausiai kreipiasi žmonės, kurie nemėgsta pozuoti, vertina natūralumą, jaukumą ir paprastumą. Man svarbu, kad fotografavimasis mano klientams būtų ne sunkus darbas, o malonus ir smagus potyris, o žmonės jaustųsi savimi ir atsipalaidavę“.
Miestas: Vilnius
Daugiau apie fotografą: www.viktorijagajauskaite.lthttps://www.facebook.com/viktorijagphotography/
https://www.instagram.com/viktorijagphotography/


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *