Profesionalaus vedėjo paieška – atsakingas ir labai svarbus darbas. Nuo jo priklauso vakaro metu jaunųjų ir svečių nuotaika, renginio eiga bei išpildymas. Todėl norint mėgautis švente be įtampos ir su maksimaliai gera energija, labai svarbu surasti vedėją, kuris įsiklausys į jaunųjų poreikus ir galės juos įgyvendinti. Tad, vis dar ieškantiems to vienintelio vakaro pagalbininko, siūlome susipažinti su mūsų rekomenduojamais vestuvių vedėjais, kurie yra pasiruošę jūsų šventę pripildyti tik geriausiomis emocijomis.


 

*Rekomenduojamus vedėjus  pateikiame abėcėlės tvarka.

 

Antanas Kanopkinas – renginių ir vestuvių vedėjas

Visi, kurie mėgsta švęsti garsiai ir energingai, turėtų visų pirmą kreiptis į Antaną. Daug metų dirbdamas su įvairaus tipo renginiais, jis puikiai žino ne tik kaip šventę padarytą nepamirštamą, bet ir kaip padėti jai pasiruošti. Dosniai dalindamasis sukaupta patirtimi ir patarimais, Antanas padės nepasiklysti renginio planavimo ir organizavimo džiunglėse, bet ir padės sutaupyti brangaus laiko ir pinigų.
 
Miestas: Vilnius

Kontaktai: www.renginio-vedejas.lt


Artūras Pirožkovas (Vedėjas Artūras)

Šventėje svarbiausios geros emocijos, kurias užtikrinti žada vedėjas ir organizatorius Artūras.  Laisvai kalbantis trimis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų), vedėjas gali lengvai prikaustyti dėmesį maksimaliam svečių skaičiui ir įtraukti juos į veiksmą. Artūras renginiuose vengia priverstinio raginimo kalbėti, išgerti ar nešvankių žaidimų, kurie gali priversti jaustis nepatogiai. Jis įsitikinęs, kad publika yra linksmiausia, kai ji yra neverčiama ko nors daryti. Jo manymu, kiekviena šventė yra tarsi nepakartojamas paveikslas, o jo dailininkais tampa vedantysis ir svečiai.
 
Miestas: Visa Lietuva
 
Kontaktai: https://www.facebook.com/VedejasArturas/, http://www.vedejasarturas.lt/


Renginių vedėja ir koordinatorė Edita Zėčiūtė

Būdama ne tik ilgamete renginių vedėja, bet ir teatro aktore, Edita puikiai žino, kaip sukurti pasisekusią, skoningą, elegantišką, sklandžią, pilną emocijos, grožio, juoko ir gero rokenrolo šokių aikštelėje šventę. Nuo pat pirmojo susitikimo jauniesiems negailinti naudingų praktinių patarimų, Edita  bus šalia ir padės visoje šventės planavimo eigoje. Tad ieškantys ilgametę patirtį turinčios vedėjos, gebančios ir dievinančios improvizaciją, tobulą koordinacinį darbą, bei laikančios aukštą kultūrinę kartelę – drąsiai kreipkitės į Editą.
 
Miestas: Vilnius
 
Kontaktaihttps://paslaugos.lt/edita-er173, https://www.facebook.com/vedejaedita.lt/ https://vesiutave.lt/ 

 


Ernestas Monginas (Renginių organizavimo įmonė „Trys karaliai“)

Ambicingas, veržlus, energingas ir visada su šypsena yra renginių vedėjas Ernestas Monginas. Jau nuo 7-erių metų scenos patirtį ir judesį lavinantis ir auginantis šokių konkursuose, kartu su „Žuvėdros” ansambliu tapęs Pasaulio ir Europos čempionu, koncertavęs visose didžiausiose Lietuvos arenose (taip pat ir Pietų Korėjoje), puikiai žino, ką reiškia stovėti prieš auditoriją. Nuo mažens pripratęs būti scenoje, dabar Ernestas be jos negali gyventi, tad ši veikla – ne darbas, o aistra ir gyvenimo malonumas. Į Ernestą turėtų kreiptis žmonės, kurie ieško tikro, paprasto ir nuoširdaus vedėjo, turinčio bagažą kokybiškos, profesionalios ir išskirtinės programos.
 
Miestas: Visa Lietuva
 
Kontaktai www.tryskaraliai.lt


Renginių kūrėjas Evaldas Venskutonis

Evaldas yra renginių kūrėjas, kurį įkvepia jo mylimoji Julija. Rezultatas – maksimaliai patenkinti klientai ir užtikrintas jausmas – už renginius, kuriuose dirba Evaldas, nebūna gėda.  Ir toliau su mylimosios palaikymu ir įkvėpimu, Evaldas ketina kurti neužmirštamas renginių emocijas ir kviečia kreiptis tuos, kurie žino, ko nori ir ieško tokio formato, kur sukuriami renginiai, už kuriuos tikrai ne gėda.
 
Miestas: Vilnius

Kaina: 1500 eur.
 
Kontaktai: www.vedejasevaldas.ltwww.facebook.com/vedejasevaldas/


 

Gero Vakaro Komanda

Gero Vakaro Komanda – tai šeimyninis tandemas, susidedantis iš dainuojančios vakaro vedėjos bei didžėjaus. Jų šūkis: „Šventė Jūsų – geros nuotaikos užtaisas mūsų!“ Kaip komanda į pramogų pasaulį įsiliejo prieš gerus trejus metus, tačiau jau spėjo užsitarnauti gerą vardą ir gerbėjų ratą. Jų įkvėpimas ir siekiamybė – bendravimas su publika, jos „užvedimas“ linksmybėms, nepamirštamų emocijų sukūrimas.
Miestas: Šiauliai
Kontaktai: www.gerovakarokomanda.lt, www.facebook.com/GeroVakaroKomanda, https://www.instagram.com/kalinauskienekristina/


Justinas Daugėla (Televizijos aktorius ir renginių vedėjas)

Kaip televizijoje tenka atlikti skirtingus vaidmenis, taip ir renginiuose Justinas prisitaiko prie įvairiausių užsakovų pageidavimų. Jis gali pasiūlyti šiuolaikišką vestuvių programą, kuri tikrai neleis nuobodžiauti bei patiks visų amžiaus grupių žmonėms. Vesti sklandžia anglų kalba jam taip pat ne problema. Tad, jeigu jums pabodusios vestuvės su piršlių korimais, nuolatiniais raginimais pakelti taures, žaidimai su balionais ar panašios veiklos, jaunatviškasis Justinas – kaip tik jūsų šventei. Ne veltui didžiausias šio aktoriaus  įkvėpimas – nuolat aplink matomi laimingi žmonės. 
Miestas: Vilnius
Kontaktai: https://www.vedejas.net/ , https://www.facebook.com/vedejasrenginiui.lt/ , https://www.instagram.com/vedejasrenginiui.lt/  


 

Justinas Kupstas (Švęsk linksmai)

Linksmas, energingas, charizmatiškas ir nuolat improvizuojantis – toks yra renginių vedėjas Justinas. Mėgstantis naujoves, iššūkius ir linksmus žmones, Justinas ieško naujų progų savo talentui atskleisti. Dievindamas savo darbą, jis visada nori ir daro viską, kad šventė būtų nepriekaištinga. Jeigu ir jūs norite linksmos ir stilingos šventės, parašykite Justinui!

Miestas: Vilnius

Kontaktai: www.svesklinksmai.lt, https://www.facebook.com/svesklinksmai/, https://www.instagram.com/kupstas_renginiu_vedejas/


 

Mama Rock‘n‘roll (Laima Tamulytė – Stončė)

Dvidešimtus metus scenoje skaičiuojanti Mama Rock‘nroll prisipažįsta, kad didžiausia aistra jos gyvenime – dovanoti žmonėms šventę. Jeigu nenorite sėdėti už stalo ir būti pasyviu žiūrovu, o mylite geras dainas, šokius ir humorą – susitikimas su Laima tikrai džiugins širdį. Kupina patarimų jaunavedžiams, linksmoji Mama Rock‘n‘roll žino, kaip pradžiuginti tiek senolį, tiek kaip gerai pašėlti su jaunimu.
Miestas: Vilnius
Kontaktai: https://www.facebook.com/Mama-RocknRoll-210088757639/, www.mamarocknroll.lt


Laurynas Šimkus (Renginių organizavimo įmonė „Trys karaliai“)

„Užsidėkite peteliškę, nusifotografuokite su mikrofonu, pasidalinkite nuotrauka internete – ar Jūs jau renginių vedėjas? Renginių vedėjas – tai ne tik įvaizdis, ar pavadinimas, tai – emocija, kuri sukuriama išskirtinai Jūsų šventei!“ – sako Laurynas. Jis – tikras emocijos kūrėjas, kuris sugeba prisitaikyti prie įvairių situacijų ir įvairaus amžiaus šventės dalyvių.  Šventės vedimas Laurynui lyg „varikliukas“, kurio užvedimas neleidžia užsibūti vienoje vietoje. Tad nuolatinis tobulėjimas, renginių modernėjimas, žada kiekvienai šventei naujų atradimų, o užsakovams ramybę, nes jie žino, kad užsisakius Lauryno paslaugas, viskas bus gerai.
Miestas: Visa Lietuva ir už jos ribų
 
Kontaktai: www.tryskaraliai.lt


 

Mantas Kazlauskas (Renginių organizavimo komanda „1 Vienintelis”)

Renginių vedėjas ir organizatorius Mantas Kazlauskas galėtų tapti jūsų vieninteliu… vestuvių vedėju. Jis pasižymi išskirtine elegancija, subtiliu humoro jausmu bei atidumu kiekvienai detalei. Jeigu norite smagios, o tuo pačiu ir elegantiškos šventės, tuomet Mantas taps didžiausiu šventės pagalbininku, o jo sukurtas šventės scenarijus ir puikiai sukoordinuotos ypatingos akimirkos įstrigs atmintyje ilgam. Daugiau kaip 15 metų renginiuose ir įvairiose šalies televizijose dirbantis Mantas Kazlauskas negailės patarimų tiems, kurie dar tik pradeda planuoti šventę bei tiems, kuriems betrūksta tik paskutinių šventinių akcentų. Renginius veda lietuvių ir anglų kalbomis.
Miestas: Vilnius
Kontaktai: www.1vienintelis.lt www.facebook.com/1VienintelisRenginiai
 


Renginių vedėjas Mindaugas Jocys

Mindaugas – geros nuotaikos, pozityvo, energijos, romantikos ir šypsenos virtuozas, kuris su improvizacijos prieskoniu bei organišku „drive‘u“ šventei suteiks neužmirštamų akimirkų. Nuo mokyklos laikų pamilęs sceną, Mindaugas ligšiol geriausiai jaučiasi bendraudamas su publika. Jam vestuvių vedimas siejasi su ypač didele atsakomybe. Juk esi pakeleivis dviejų žmonių, kurie pasirinko tave vieną svarbiausių savo gyvenimo akimirkų. Tad turi vienintelę galimybę sukurti kažką nepaprasto. Todėl visi norintys linksmos ir ypatingos šventės, praturtintos labai gardžiu turiniu – turėtų susisiekti su Mindaugu, kuris šventę gali pravesti ir anglų kalba.
 
Miestas:  visa Lietuva ir už jos ribų
 
Kontaktaihttps://www.facebook.com/vedejasmindaugas/, https://www.instagram.com/vedejasmindaugas/


Nerijus Lenkauskas (NL Renginiai Visiems)

Visos šventės, kuriose Nerijus dirba, turi būti įspūdingos. Bendravimo, juoko, judesio ir šypsenos – šių svarbiausių sėkmingos šventės detalių Nerijaus dėka niekada netrūksta. Kai darbas yra mėgstamiausias hobis, o kiekviena šventė veda tik pirmyn – svečiams Nerijaus darbas dovanoja tik gražiausius prisiminimus. 
Miestas: Šiauliai
 
Kontaktai: www.facebook.com NL Renginiai Visiems, www.paslaugos.lt  Renginių vedėjas Nerijus Lenkauskas, https://www.youtube.com/watch?v=WaqJ6gBgBzs


 

Renginių vedėja Simona Mocejūnaitė

Simoną renginių vedimas lydi dešimt metų, kurie brandino, augino bei dovanojo galimybę tapti šios srities profesionale. Tai – Simonos gyvenimo dalis, pomėgis, rūpestis ir džiaugsmas. Kiekvienas renginys, kiekvienos vestuvės jai – naujas „baltas popieriaus lapas“, naujas kūrinys, naujai sutikti nuostabūs žmonės, nauji išgyvenimai. Jos tikslas – linksma, įsimintina, šilta ir nuoširdi šventė, o, kadangi, šiandieną aktuali ir „gyvai“ atliekama muzika, Simonos komandoje yra ne tik Dj, bet ir profesionalus atlikėjas (-a).
 
Miestas: visa Lietuva
 
Kontaktai: tel. nr.: +37061016994 simona@mocejunaite.lt https://www.facebook.com/VedejaSimona.lt/


 

Stasys Stonys

Nuo 2003 m. profesionaliai vedantis įvairius renginius bei asmenines šventes lietuvių ir rusų kalbomis, vedėjas yra sukaupęs didžiulę patirtį. Po tiek metų užsiimant širdžiai miela veikla, Stasys džiaugiasi pasiekęs ne tik savo kaip asmenybės ir vedėjo, bet ir aukso amžių. Puikiai atrandantis bendrą kalbą tiek su jaunimu, tiek su vyresnio amžiaus svečiais, profesionalus renginių vedėjas visada pradžiugina linksmais improvizaciniais sprendimais, nes puikiai supranta, kad svarbiausia jūsų gyvenimo diena yra verta įspūdingo vakaro.

Miestas: Vilnius

Kontaktai: www.vakareliosiela.lt www.facebook.com/vakareliosiela.lt


Partymeikeriai, vedėjas Šarūnas Navionis

Šiuolaikiškų pramogų ir švenčių organizatorių Partymeikerių motto: „Šventė turi būti tokia, kokią būtų malonu prisiminti, o ne gėda papasakoti!” Jau 20 metų organizuojantys įvairias šventes, partymeikeriai žino, kaip išvengti nejaukių akimirkų ir sukurti nepakartojamus įspūdžius. Šventinį vakarą vedėjai gali pravesti ir rusų kalba.
Miestas: Kaunas/Vilnius ir visa Lietuva
 
Kaina: nuo 400 EUR iki 1200 EUR 
 
Kontaktai: www.facebook.com/partymeikeriai, https://www.instagram.com/partymeikeriai.lt/, www.facebook.com/vedejassarunas


 

Gerasvedejas.lt  (Tomas Tracevskis)

Ieškantys energingo, intelektualaus ir empatiško vedėjo, kuris renginius veda ir anglų kalba, turėtų susipažinti su Tomu. Niekada nestovintis vietoje ir savo klientams kasmet pasiūlantis naujus sprendimus, vietoves ir pramogas, po Gerasvedejas.lt slapyvardžiu besislepiantis Tomas yra tikrai išskirtinis. Jis – atestuotas someljė, tad šventėse gali pravesti prabangių gėrimų degustacijas.
Miestas: Vilnius
 
Kaina: nuo 800 EUR.
 
Kontaktai: www.facebook.com/gerasvedejas, www.gerasvedejas.lt, https://www.instagram.com/gerasvedejas/ 


 

Vilius Regalas (Renginių organizavimo įmonė „Trys karaliai“)

Vilius yra radijo laidų ir renginių vedėjas. Jį išgirsti kiekvieną darbo dieną galite Klaipėdos radijo stotyje, o savaitgaliais išvysti įvairiuose renginiuose. Įmonėje „Trys karaliai“ jau dirba septynerius metus. Jo renginiuose netrūksta sveiko humoro jausmo, improvizacijų bei puikaus publikos nuotaikos valdymo. Su bet kokio amžiaus žmonėmis Vilius randa bendrą ryšį, tad kviečia nieko nelaukus susitikti ir nuspręsti, kokios šventės ir vedėjo savo šventėje norite jūs.
 
 
Miestas: Visa Lietuva ir už jos ribų
 
Kontaktai: www.tryskaraliai.lt


Vytautas Barbšys (Renginių organizavimo įmonė „Trys karaliai“)

„Nemėgstu apie save kalbėti epitetais, kadangi pačiam apie save lengva nusipiešti gražiausią paveikslą. Man labiau patinka, kai žmonės susidaro nuomonę spręsdami pagal mano poelgius ir darbus. Toks vertinimas mano manymų yra tikras ir nuoširdus. Kuom esu šimtu procentų įsitikinęs, kad tikrai myliu savo šeimą ir tikiu tuo, ką darau. Esu renginių vedėjas, kaip pats mėgstu sakyti – emocijos kūrėjas. Emocija yra užkrečiama, užtenka pamatyti vos pora besišypsančių žmonių ir nejučia pats pradedi šypsotis. O mano darbe, gera emocija spinduliuoja dvidešimt, trisdešimt ar net daugiau žmonių. Tas jausmas, kai esi džiugios nuotaikos centre ir dar esi tos emocijos kūrėjas yra tiesiog neapsakomas. Būtent dėl šių emocijų, dėl laimingų žmonių aš ir stengiuosi kiekvieną savo šventę padaryti tikra emocijos bomba“ – Vytautas.
Miestas: Visa Lietuva
Kontaktai: www.tryskaraliai.lt


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *