Pastaraisiais metais trumpos vestuvinės suknelės šoktelėjo į populiarumo viršūnę. Vestuvinių suknelių salonai kiekvienais metais pasipildo naujais trumpų suknelių modeliais, o būsimos jaunosios vis drąsiau matuojasi kojas atidengiančias baltas sukneles savo vestuvių šventei. Džiugu, kad šiuolaikinė vestuvinių suknelių mada leidžia laisviau rinktis trokštamus suknelių modelius, nebevaržant įsisenėjusiais steriotipais ar tasyklėmis. Todėl nenuostabu, kad ieškančios patogumo ir norinčios atrodyti savimi, trumpas vestuvines sukneles pakylėjo į mados aukštybes. Tad, trumpa suknelė vestuvių dienai – kokie privalumai šiuolaikinei nuotakai?

Vasariškas įvaizdis

Planuojate vestuves pačiame vasaros įkarštyje, o gal tropinėse užsienio šalyse ant jūros kranto? Karštis ir kaitinanti saulė gali tapti tikru iššūkiu, o trumpa suknelė – išsigelbėjimu. Be to, trumpos vestuvių suknelės sukuria lengvumo įspūdį ir atrodo jaunatviškai, kas ypač tinka vasaros nuotakoms.

Kaina

Kadangi trumpai suknelei pasiūti reikia mažiau audeklo, dažnu atveju tokia suknelė kainuoja pigiau. Tačiau nepagalvokite, kad trumpą vestuvinę suknelę renkasi tik taupantys – anaiptol, tai drąsių ir patogumą mėgstančių moterų pasirinkimas. Garsių dizainerių trumpų vestuvinių suknelių modeliai tiek kaina, tiek įspūdingumu niekuo nenusileidžia klasika tapusiems ilgiems suknelių modeliams.

Nepaslėptos kojos

Dar vienas trumpų vestuvinių suknelių privalumas – nebeslepiamos kojos ir… matomi vestuviniai bateliai! Todėl jei nenorite slėpti vestuvinių batelių po ilga suknele, rinkitės trumpesnio kirpimo suknelę. O jeigu manote, kad visą dieną su aukštakulniais išbūti nepavyks, o po ilga vestuvine suknele būtų nesunku paslėpti persiautą avalynę – būtinai apžvelkite, kaip stilingai gali atrodyti trumpa balta suknelė su priderintais sportiniais bateliais ar kita patogia avalyne. Juk svarbiausia patogumas, tiesa?

Patogumas

Kokios vestuvės be šokių iki sutemų. Tam, kad nereikėtų baimintis primintos, tarp kojų besipinančios suknelės keliamo nepatogumo, vakarinę dalį geriausia atšvęsti vilkint trumpą ir patogią suknelę. Jeigu nenorite vakarui rūpintis papildoma apranga, tai gali būti dar viena priežastimi vilkėti tiek dienos jausmingajai, tiek vakaro linksmajai daliai trumpa vestuvine suknele?

Praktiška

Trumpos vestuvinės suknelės yra mėgstamos ir dėl savo praktiškumo. Jeigu ta pačia ilga balta vestuvine suknele vargu ar dar apsivilksite, trumpa balta suknelė dar gali rasti savo progą. Vasariškos šventės, gimtadieniai, krikštynų ceremonijos – įsigyta trumpa vestuvinė suknelė dar gali ne kartą būti priderinta prie derinių įvairioms progoms ar nesunkiai perleista naujai nuotakai.

Modernu

Vestuvinių suknelių salonuose galima surasti ne tik klasika tapusių trumpų, iki kelių lengvai krentančių vestuvinių suknelių, tačiau ir modernumu išsiskiriančių modelių – netolygaus kirpimo, reguliuojamo ilgio, stilingai figūrą pabrėžiančių, ar net ofialiai atrodančių kostiumėlio kombinaciją derinančių trumpų suknelių modelių. Todėl jeigu svajojate apie modernų jaunosios įvaizdį, apžvelkite patinkančius trumpų suknelių modelius – galbūt tai yra būtent tai, ko jūsų svajonių nuotakos įvaizdžiui trūko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *