Ruduo – nuostabus ir spalvingas metas atšokti vestuves: ryškiaspalviai lapai, po truputi rimstanti gamta, gaivus oras ir vis dar džiuginanti saulė, pavers jūsų vestuves tikra rudenine pasaka. Nors ruduo ne visuomet lepina saule, bet rugsėjis ir spalis, nešykšti šviesių ir saulėtų dienų. Na, o jei per jūsų vestuves merks lietus, nieko baisaus, nes pačios gražiausios ir romantiškiausios akimirkos nufotografuojamos lietuje. Tik nepamirškite pasirūpinti skėčiais sau ir savo svečiams.

Rudens vestuvių spalvos

Rudens spalvų paletė iš tiesų labai plati, tad esu tikra, kad rasite joje savo mėgiamas spalvas ir jas stilingai įkomponuosite savo vestuvių dekore. Svarbu nepersistenkite – pasirinkite vieną pagrindinę spalvą ir kelias derančias ją lydinčias spalvas.

Nuotakos puokštė

Ruduo dosnus gražiomis bei spalvingomis gėlėmis iš kurių susikursite fantastišką nuotakos puokštę, butonjetę jaunikiui ar panaudosite vestuvių dekorui. Astros, saulėgrąžos, rožės, šermukšnių ar aronijų uogų šakelės, kviečių, javų, avižų varpos, kankorėžiai  ar nuostabūs rudeniniai lapai bus puikūs rudeniniai komponentai jūsų vestuvių gėlių sprendimui.

Tortas

Pasitelkę jūsų fantaziją ir profesionalų gebėjimus, susikursite fantastišką rudeninį vestuvių tortą. Man belieka tik pasidalinti šauniomis idėjomis. Skanaus! ne tik jūsų pilvams bet ir akims.

Dekoras

Nuotraukos kabla pačios už save. Rudenį gamta suteikia begales spalvų, formų, teksturų ir galimybių, kurias galite panaudoti puošiant jūsų šventę. Dekorui naudokite laukų, miškų, sodų gėrybes, kurios nieko nekainuoja.

 

Vaišių stalas

Obuoliai, moliūgai, karštas vynas, obuolių ar slyvų pyragas, cinamoniniai keksiukai, imbieriniai sausainiai, zefyrai, karšto šokolado fontanas, karamelizuoti riešutai ar spragėsiai, spalvota cukraus vata ir kiti saldėsiai sušildys ne tik jūsų svečių skrandžius bet ir širdis.

Rudeninė nuotaka

Jaukūs nėriniai, šiltos pastelinės spalvos, minkštos tekstūros, gamtos grožybės plaukuose – pagrindiniai rudens nuotakos atributai.

Nuoširdžiai linkiu visoms rudeninėms poroms nepakartojamų vestuvių. Nepamirškite būtiniausių rudeninių vestuvių atributų:  guminių batų, skėčių, minkštų pledukų jums ir svečiams, karšto obuolių sidro ar kakavos ir svarbiausia saulėtos nuotaikos!

Su rudeniniu jaukumu,
MyDAY.lt
 
Daugiau rudens vestuvių idėjų ieškokite MyDAY.lt Pinterest paskyroje – http://www.pinterest.com/mydaylt/autumnfall-wedding-ideas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *