…arba kaip parduoti vestuvinę suknelę?
 
Jūsų vestuvinė suknelė tai ne tik Jūsų vizijos, svajonės, sentimentai, prisiminimai, bet ir investuoti pinigai.
Tad jei neketinate pasilikti savo vestuvinės suknelės kaip prisiminimo, ar palikimo dukroms, tiesiog puiki idėja jai suteikti antrą gyvenimą ir antrą progą žengti prie altoriaus, nudžiuginti dar vieną žavingą nuotaką ir tuo pačiu susigrąžinti dalį pinigų, kuriuose investavote.
 
Šiandiena su mumis savo patirtimi bei patarimais apie vestuvinių suknelių pardavimo subtilybes dalijasi pirmojo lietuvoje nemokamo ir išmanaus vestuvių planavimo portalo bei vestuvinių suknelių komiso MyDay.lt  įkūrėja Armina Staniulienė
 

Foto: Laima Druknerytė


 
Jei jau nusprendėte, jog savo vestuvinę suknelę norėsite parduoti, labai svarbu yra pasirūpinti tinkama jos prekine išvaizda. Visų pirma, suknelę reikėtų kruopščiai išvalyti. Ir čia galioja auksinė taisyklė. Kuo greičiau tai padarysite, tuo geresnių rezultatų sulauksite. Įsisenėjusios dėmės sunkiai išvalomos ir net patikėjus suknelę patikimiausiai cheminei valyklai. Tad nedelskite bei turėkite omenyje, jog sukniausiai išvaloma yra apatinė suknelės dalis, jos šleifas.
 
Kitas svarbus aspektas yra pasirūpinti, kad suknelė neturėtų prairimų ar suplyšimų. Skirkite tam kruopštumo minutėlę ir esant būtinumui dailiai juos pašalinkite. Svarbu paminėti, jog tais atvejais, kuomet įplyšimai yra apatinėje suknelės dalyje prie žemės, tikėtina, jog galite taip ir palikti, nes išlieka tikimybė, kad mergina, kuri nusipirks Jūsų suknelę turės ją trumpinti ir tą vietą nukirps. Tad ir jums nereikės bereikalingai vargintis.
 

Kaina

 
Kaip žinia taisyklės yra tiek sukurtos, tiek pačios susikūrusios, priklausomai nuo susiklosčiusių aplinkybių. Ne išimtis ir vestuvinių suknelių komiso rinka, kuri diktuoja savas taisykles.  Kartą dėvėtos vestuvinės suknelės (ne senesnės nei 2,5metų) įkainojamos puse tos kainos, už kurią ji buvo pirkta ar siūta. Rinka negailestinga ir per pus muša suknelės kainą net ir tuo atveju, jei tai žinomo dizainerio ar žinomų mados namų kūrinys. Pažymėtina, jog tais atvejais, kuomet suknelė turi defektų (įplyšimai, prairimai, dėmės, netolygus išvalymas ir pan.) kaina krenta dar labiau. Taip pat, dalinuosi subtiliu pastebėjimu. Neretai tenka susidurti su situacija, kuomet suknelė įkainojama pernelyg aukšta kaina, kas lemia, jog potenciali klientė tiesiog atmeta ir nė nesvarsto galimybės derėtis, nors to tikriausiai tikisi suknelės savininkė. Tad mano patarimas Jums – nuoširdžiai ir atvirai įkainokite savo suknelę ir ji tikrai netruks surasti savo naują šeimininkę.
 

Geriausias laikas pardavinėti vestuvinę suknelę

 
Atsakydama į klausimą, ar yra vienas konkretus laikotarpis, kuomet labiausiai yra domimasi vestuvinėmis suknelėmis, iškarto noriu paneigti gajų mitą jog tai yra pavasaris. Priešingai, nuo sausio prasideda aktyviausias vestuvinių suknelių paieškų, todėl ir pirkimų metas. O rudenį, po savo vestuvių, buvusios nuotakos pradeda intensyviai pardavinėti savo vestuvines sukneles. Beje, tai yra geriausias metas “sumedžioti” fantastiškas sukneles. Taigi norėdama paruošti savo suknelę pardavimui, iškart po vestuvių ją kruopšiai sutvarkykite, apgalvotai ją nufotografuokite, nepagailėkite savo laiko bei pastangų siekiant ją parduoti, na ir, žinoma, pasitikėkite kantrybe ir būkite kūrybiškos. Neretai tėra įdedamas vos vienas skelbimas, šalia jo patalpinamas trumputis aprašymas ir viskas. Deja, norint parduoti reikia suintriguoti, būti matomu, lanksčiu bei nebijoti keisti pradavimo strategijos. Kaip antai, jei matote, kad Jūsų skelbimas sulaukia dėmesio, tačiau taip niekas ir nepaskambina – tikėtina, jog kažkas yra ne taip. Gal būt per lakoniškas aprašymas, gal būt neaiški nuotrauka, gal būt per didelė kaina…
 

Vestuvinių suknelių pardavimo vietos

 
Vietų kur būtų galima pardavinėti dėvėtas vestuvines sukneles yra pačių įvairiausių ir tik nuo Jūsų priklausys, kokią pardavimo taktiką pasirinksite, bei kiek pati norėsite investuoti laiko bei pastangų, siekdama parduoti savo vestuvinę suknelę.
 

Specializuotos svetainės

Pačios populiariausios ir patraukliausios yra šios specializuotos svetainės. Jos pasižymi savo patikimumu, žinomumu ir dalyko išmanymu.
 

  • www.myday.lt – populiariausia specializuota dėvėtų vestuvinių suknelių svetainė, kurioje nemokamai galite patalpinti skelbimą, stebėti jo peržiūrų statistiką. Puslapis ypatingai populiarus būsimų nuotakų tarpe dėl jame esančio vienintelio Lietuvoje išmanaus nemokamo vestuvių planuoklio bei galybės straipnsių apie pačius įvairiausius vestuvių šventės organizavimo aspektus.
 
  • www.vinted.lt – populiari svetainė dėvėtų drabužių pardavimui. Skelbimai talpinami nemokamai.
 
 
 

Vestuvinių suknelių komisas

Be internetinės erdvės, kurioje galite mėginti parduoti savo vestuvinę suknelę taip pat tai galite padaryti atiduodant savo vestuvinę suknelę į vestuvinių suknelių komisą. Būtent toks yra Mydaydress salonas. Tai erdvė, kurioje puikuojasi daugiau nei 100 skirtingų suknelių modelių. Tai ypač patrauklus ir priimtinas būdas būsimoms nuotakoms apžiūrėti, pasimatuoti ir išsirinkti, o Jums parduoti. Suknelės salone kruopščiai ir atsakingai saugomos bei prižiūrimos.
Daugiau informacijos apie suknelės pridavimą info@mydaydress.lt arba 8602 63323
 

Vestuvinių suknelių salonai

Dar viena galimybė, kreiptis į vestuvinių suknelių saloną, iš kurio įsigijote savo vestuvinę suknelę. Kai kurie vestuvinių suknelių salonai suteikia tokią paslaugą, kaip pirktos suknelės perpardavimas.

Renginyje “POP UP butikas – Nuotakos spinta 2020m.”

Tai kartą per metus organizuojamas butikas, kurio metu renginyje galite pardavinėti savo vestuvinę suknelę arba leisti tai padaryti renginio organizatoriams. Sekantis renginys įvyks 2021m. Sekite naujienas – https://www.facebook.com/nuotakosspinta. Online registracija vyks – www.nuotakosspinta.lt.

Kas lemią sėkmingą vestuvinės suknelės pardavimą?

 
Pirmiausia ir svarbiausia – nuotraukos. Jos turi būti profesionalios,  suknelė turi aiškiai matytis iš priekio ir nugaros. Suknelės detalės turi būti aiškiai ir patraukliai matomos. Be gražių nuotraukų suknelės pardavimo galimybė sumažėja net 70%. Būsima nuotaka turi susidomėti bei susižavėti Jūsų suknele vos ją pamačiusi. Kitas be galo svarbus elementas – aiški ir detali informacija apie Jūsų vestuvinę suknelę. Dydis, ilgis, plotis, skirtingų dalių apimtys, medžiagos tipas ir tekstūra, spalva bei kitos detalės, tokios kaip užsivilkimo subtilybės yra itin svarbios ruošiant jūsų suknelės skelbimą. Skirkite laiko, kūrybingai ir konkrečiai apsvarstykite ir parenkite Jūsų vestuvinės suknelės aprašymą. Prisiminkite, į ką pati atkreipėte dėmėsį, kai rinkotės savąją vestuvinę suknelę, kodėl pasirinkote būtent šitą modelį, kas jame Jūms labiausiai patiko.  Na, ir žinoma, nepamirškite nurodyti tikslių savo kontaktų. Operatyviai reaguokite ir sėkmė Jums garantuota.
 
 
 
 
 
 
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *