okteilių baras vestuvėse – tai nauja ir neįprasta pramoga, kuri jūsų vestuves padarys nepamirštamas. Ar žinote, jog kokteilių pasaulis labai platus ir įvairus? Viena iš galimybių yra pasirinkti tam tikrą kokteilių baro temą savo šventėje. Kartu su profesionaliu barmenu Aisčiu (Kokteilių baras namuose), pateikiame jums keletą variantų ir idėjų jūsų vestuvių baro temai.


 

Klasikinių kokteilių baras

Tikroji kokteilių klasika prasidėjo prieš 200 metų ir jos pabaiga laikoma sausojo įstatymo Jungtinėse Valstijose pabaiga. Šiandien netgi baruose pakankamai sunku gauti tikrų klasikinių kokteilių, nes jie nėra taip pritaikyti daugumos skoniui, kaip šiuolaikiniai Mojito kultūros kokteiliai. Tai pakankamai rafinuoto ir stipraus skonio megėjams skirta tema. Renkantis, paprašykite profesionalaus barmeno jums daugiau papasakoti apie klasikinius kokteilius arba net vieną kitą padaryti. Keletas klasikinių kokteilių pavyzdžių: Old Fashioned, Manhattan, Sazerac, Daiquiri, Margarita, Martini, Mint Julep.


 

Tropinių kokteilių baras

Tropinių kokteilių tema jūsų šventei suteiks daug egzotikos. Tai kokteiliai su įvairiais tropiniais vaisiais ar jų sultimis. Neatsiejama tokių kokteilių dalis yra jų spalvingumas, bei egzotiniai papuošimai. Ši tema jūsų šventei suteiks daug žaismingumo bei spalvų. Keltas tropinių kokteilių pavyzdžių: Mai Tai, Pina Colada, Mojito, Blue Hawaiian.

 

Tam tikro stipraus gėrimo kokteilių baras

Galima pasirinkti tik vieną stiprųjį gėrimą, kuris bus vestuvinių kokteilių pagrindu. Tai gali būti romas, viskis, degtinė, tekila, brendis ar dar koks nors jūsų megstamas stiprusis gėrimas. Tikrai galima pasiūlyti daug įvairių skirtingų kokteilių su konkrečiu stipriuoju gėrimu.


 

Nealkoholinių kokteilių baras

Galbūt jūs ir jūsų svečiai nevartoja alkoholinių gėrimų? Puiku, galima vestuvėms pasirinkti nealkoholinių kokteilių barą. Kokteilių įvairovėje galima surasti daug skanių, gaivių, spalvingų ir originalių kokteilių visiškai be alkoholio.

Martini kokteilių baras

Martini kokteiliai patys populiariausi pasaulyje. Jie patiekiami tuo pačiu pavadinimu taurėje ant kojelės. Tikriausiai ne vienas matėte James Bond filmą, kuriame jis užsisako būtent Martini stiliaus kokteilį! Tokių kokteilių įvairovė ir skonių gama tiesiog stebina. Pasirinkdami šią kokteilių temą savo šventėje, sukursite tikrai stilingą ir klasišką atmosferą.

„Šotų“ kokteilių baras

Šotai, tai kokteiliai patiekiami stikliukuose ir geriami vienu gurkšniu. Jie visada pagyvina šventę, nes šotų pasirinkimas yra labai platus nuo silpnų ar nealkoholinių iki labai stiprių, taip pat nuo saldžių iki aštrių, vienslapvių ar spalvotų ir dar su įvairiais gėrimo ritualais! Pasirinkę šią temą tikrai nenuobodžiausite arba tiesiog ją susiekite su kita kokteilių tema ir mėgaukitės savo švente!
Ir čia dar ne viskas! Tai tik keletas variantų kaip galite paskaninti savo vestuves naujais skoniais ir potyriais. Kokteiliai plati tema, tad jeigu neradote čia patinkančios temos ar temų derinio, drąsiai klauskite ar siūlykite pasirinktam profesionaliam barmenui savo norus ir jis juos išpildys!


 

Linkime svaiginančių ir smagių vestuvių!
MyDAY.lt komanda ir barmenas Aistis, Kokteilių baras namuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *