Nežinote nuo ko pradėti jūsų vestuvių fotografo paiešką? Esate pasimetę ir paskendę per dideliame informacijos sraute? Nežinote, kaip atrasti jūsų vestuvių fotografą?
Gediminas Trečiokas dalina patarimus, kaip nepasimesti informacijos gausoje ir kokius žingsnius atlitki pirmiausia, kad fotografo atrankos procesas būtų sklandus ir nevarginantis.

„Su savo sužadėtiniu pasidarykite sau jaukų vakarą ir pamedituokite, kokių apskritai vestuvių norite. Vakaro reziumė turėtų būti 3 punktų, kuriuos abu laikote svarbiausiais, „protokolas“ (pvz. jaukių, stilingų, iškilmingų). Būtinai užsirašykite juos!“ – pataria Gediminas. „Dar nemačiau, kad skirtingos poros vienodai parašytų“ – juokiasi fotografas. Rinkdamiesi vestuvių vietą, vedėją, fotografą ir t.t., patikrinkite ar vieta/paslaugos teikėjas atitinka jūsų įvardintus punktus. Galbūt šį „formulė“ daug kam pasirodys juokinga, tačiau pasak Gedimino ji jau daug kam labai palengvino pasirinkimą.

Pažymėtina, kad kuo konkretesnius kriterijus turėsite, kuo siauresnė bus paieška, tuo greičiau ir lengviau išsirinksite jūsų vestuvių fotografą.
„Kai turėsite 3-6 variantus, siūlyčiau bendrauti tiesiogiai. Labai tikėtina, kad po pabendravimo paieška susiaurės iki minimumo. Tuomet raskite laiko 2-3 susitikimams ir fotografą tikrai išsirinksite“ – toliau patarimus iš patirties žeria Gediminas.

Paskutinį, bet ne ką mažiaus svarbų, patarimą fotografas įvardina rekomedacijų svarbos įvertinimą. Jos yra labai gerai, bet svarbu turėti omenyje, kad žmonės mėgsta skirtingus dalykus. Jeigu jūs nevalgote žuvies, o kažkas parekomenduos nuostabų žuvies patiekalą, tai vargu, ar būsite laimingi tokia rekomendacija. Fotografo pasirinkimas jūsų šventei labai individualus, todėl rekomendacijos ne visuomet gali būti naudingos.

 
Dėkojame Gediminui Trečiokui už praktiškus patarimus ir kviečiame pasižvalgyti po jo darbų galeriją www.gembis.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *