Daugybė vestuvių vyksta miestuose, o jei reikėtų išrinkti populiariausią – Vilnius neabejotinai būtų pirmuoju pasirinkimu. Ir ne tik todėl, kad sostinėje daugiausia gyventojų, vietų švęsti, bet ir dėl nuostabių panoraminių vaizdų, skirtingų savo atmosfera vietų ir to nepakartojamo šiuolaikinio didmiesčio, kuriame telpa ir mažos senamiesčio gatvelės, ir dangų remiantys dangoraižiai, šarmo. Vestuvių fotografai dirba įvairiose vietose, todėl vienos neįvardinsime – galutinis pasirinkimas visada priklauso nuo poros asmenybių, norų ir pačių vestuvių stilistikos. Vis dėlto dažnai pasirenkamos vietos tokiomis yra ne veltui ir, jei planuojate savo vestuvių fotosesiją, verta apžvelgti populiariausius variantus.

Senamiesčio gatvelės Vilniuje žavi savo unikalumu, todėl šis pasirinkimas nesukelia rizikos banalumui ar neorginalumui. Literatų gatvėle romantiškai nuteiks savo pastelinėmis spalvomis, o čia pat už keleto žingsnių Pilies gatvė atvers visą savo istorinį žavesį, K. Sirvydo skveras dovanos ramią skubančio miesto oazę su vos juntamu prancūzišku priekonių, o Stiklių ir aplinkinės gatvelės bei dar nematyti kiemai – romantiką.
Kontrastas senamiesčiui – Konstitucijos prospektas, kurį taip mėgsta vestuvių fotografai. Čia stūgsantis banko dangoraižis ir ant stogo įkurta poilsio erdvė su vaizdu į sakurų sodą kiekviename kadre vis kitokia. Tai ir įspūdinga upės juosiamo miesto panorama, ir kruopščiai suderinta augmenija, šiuolaikinio dizaino laiko baldai, nestandartiniais kampais lūžtančios erdvės ir laipteliai, elegantiškam žingsniui drauge. O štai vakare čia atsiveria miesto šviesos, įvairiaspalviai jų atspindžiai…

Vestuvių fotografai pastebi, kad kai kurios poros nuotraukoms stengiasi išnaudoti kiekvieną akimirką ir tai be galo įdomu. Besikeičiančios vietos ir vaizdai, nuotaikos – visuma praturtina vestuvių albumą spalvomis. Katedros fonas ar gražioji Onos bažnyčia fotografijose atrodo tiesiog tobulai, o štai miesto Rotušė ar Santuokų rūmai pasižymi didingumu.

Jei nors kiek prijaučiate bohemiškai dvasiai, rinkitės Užupio Respubliką. Visų pirma, čia yra bent 4 tiltai per Vilnelę ir kiekvienas jų išsiskiria savitumu: tai nesuskaičiuojama gausybė jaunavedžių meilę užrakinusių spynelių, tai įspūdingai raityti turėklai, o ir po tiltais čiurlenantis vanduo saulėtą dieną visada suteiks žaismingų atspindžių. Eidami palei Vilnelę užsukite į menininkų kiemelį, kur rasite netikėtas formas, eklektiškai derančią visumą ir daugybę spalvų. Nedidelės Užupio gatvelės išsiskiria savo žavesiu, nes vasarą čia po langais žydi gėlės, o į kiemelius veda ilgą amžių menantys vartai.

Tikriems miesto „džiunglių“ gyventojams vestuvių fotografai siūlo įdėmiau pažvelgti į kasdienes vietas. Miesto tiltas, geležinkelio stotis, ūkininkų prekybvietė – vietos, kur niekada nesustoja veiksmas, tad tai išskirtinė erdvė. Polėkio nestokojanti pora niekada nepraleis progos įsiamžinti prie karuselės ar įdomesnės vaikų žaidimų aikštelės fone.

Kad ir kurią vietą bepasirinksite, vestuvių fotografai siūlo nepamiršti, kad fotografuojant mieste derinama reportažinė ir pozuota fotografija. Tai reiškia, kad fotosesija labiau primins romantišką pasivaikščiojimą, nesukaustytą dirbtine šypsena. Rinkitės vietas, kurios Jums patinka, žavi ar turi simbolinę, nostalgišką prasmę.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *